Maseczki


Maseczki medyczne ochronne

Maseczki medyczne ochronne jednorazowego użytku doskonale zabezpieczają przed zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową oraz chronią przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Proponowane w sklepie internetowym czystyszop.pl maseczki medyczne ochronne są skonstruowane tak, by zapewniać swobodne oddychanie i wygodę noszenia, a także swobodną mimikę twarzy podczas mówienia. Wkładka modelująca na nos sprawia, że maseczka idealnie przylega do twarzy, co zapewnia nie tylko wygodę, ale też maksymalną skuteczność tego środka ochrony osobistej. Elementy, które również uszczelniają maskę i sprawiają, że dokładnie przylega do twarzy to elastyczne i bardzo wytrzymałe gumki. Bez trudu można dopasować maskę do różnych kształtów twarzy, nie tracąc nic z jej szczelności.

Dostępne u nas maseczki to maseczki trójwarstwowe, włóknikowe, z gumkami wykonanymi z niepylącej i hipoalergicznej włókniny polipropylenowej. Zastosowany w nich trójwarstwowy materiał filtracyjny zapewnia doskonałą ochronę układu oddechowego przed drobnoustrojami chorobotwórczymi oraz zanieczyszczeniami obecnymi w powietrzu. Warstwa zewnętrzna zapobiega przenikaniu wszelkiego rodzaju płynów z zewnątrz, chroniąc układ oddechowy. Środkowa warstwa zatrzymuje bakterie i wirusy oraz zanieczyszczenia nieorganiczne, takie jak pył i kurz. Wewnętrzna warstwa jest z kolei skonstruowana tak, by ułatwiać oddychanie i zapobiegać zaparowywaniu. Skuteczność filtracji takich maseczek to przynajmniej 98%!  Maseczki medyczne ochronne wykonane z hipoalergicznych materiałów, stanowią skuteczną bariera dla aerozoli, w których obecne mogą być patogeny, w tym wirusy. A do tego zapobiegają rozpylaniu wirusów podczas mówienia i kaszlu. 

Jednorazowe maseczki medyczne ochronne sprzedawane przez czystyszop.pl spełniają niezbędne normy krajowe i unijne. Pakowane po 50 sztuk starczają na długo i w dodatku są dostępne w korzystnych cenach. Maseczki medyczne ochronne świetnie nadają się do stosowania w placówkach medycznych, w farmacji, jak i w gabinetach kosmetycznych, w zakładach fryzjerskich, w zakładach przemysłowych i przetwórczych. To doskonała ochrona, polecana wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie maksymalnej higieny. Są to maseczki, które można też używać na salach operacyjnych, bowiem mają najwyższy stopień filtracji. 

Oczywiście żadna maseczka nie daje stuprocentowej skuteczności, ale właściwie nakładana, noszona i zdejmowana dają sporą gwarancję ochrony przed zachorowaniem. Są to wyroby niezastąpione dla pracowników służb medycznych, a także dla osób opiekujących się osobami chorymi. 

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.