Rozmiar S


Rękawice jednorazowe – rozmiar S

Dobór odpowiedniego rozmiaru jednorazowych rękawiczek jest niezwykle ważny. Dopasowanie ich do dłoni gwarantuje odpowiednią ochronę oraz wygodę użytkowania. Dlatego dla osób, o drobnych, szczupłych dłoniach przygotowaliśmy pełną gamę rękawiczek jednorazowych w rozmiarze S. Wśród nich są:

  • rękawiczki nitrylowe rozmiar S,
  • rękawiczki lateksowe rozmiar S,
  • rękawiczki winylowe rozmiar S.

Rękawiczki nitrylowe S

Rękawiczki nitrylowe r rozmiarze S to propozycja dla tych, którzy oczekują od nich szczególnej wytrzymałości i odporności zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na działanie szkodliwych substancji. To rękawiczki jednorazowe w rozmiarze S wykonane z materiału nie powodującego uczuleń, dobrze dopasowujące się do dłoni i nie krępujące swobody ruchów. Rękawiczki te nie zaburzają czucia i pozwalają pewnie chwytać nawet śliskie elementy. To dobry wybór zarówno przy wykonywaniu prac w placówkach medycznych, jak i w wielu innych sytuacjach, kiedy potrzebujemy skutecznego środka ochrony osobistej. Rękawiczki nitrylowe S sprawdzą się zarówno w pracy, jak i w domu, choćby podczas przygotowywania żywności, sprzątania, majsterkowania lub przeprowadzania drobnych prac ogrodniczych. 

Rękawiczki lateksowe – rozmiar S

Rękawiczki lateksowe w rozmiarze S są najlepszym wyborem dla tych, którzy od rękawiczek oczekują wyjątkowej elastyczności i maksymalnego dopasowania do skóry. Rękawiczki lateksowe, dzięki cieńszej i bardziej elastycznej strukturze nie są tak wytrzymałe, jak choćby rękawiczki nitrylowe, ale za to gwarantują nieporównywalną wygodę i precyzję. Dobrze dopasowane są niczym druga skóra. Niewątpliwą zaletą rękawiczek lateksowych jest fakt, że są wykonane z kauczuku naturalnego. Tym samym jest to materiał ulegający biodegradacji. Jeśli więc ochrona środowiska naturalnego jest dla Państwa kluczowa, to rękawiczki lateksowe są optymalnym wyborem.

Rękawiczki winylowe S

Rękawiczki winylowe to z kolei propozycja dla tych, którzy lubią luźniejsze rękawice, a jednocześnie nie chcą rezygnować z ochrony i bezpieczeństwa. Rękawiczki jednorazowe w rozmiarze S nie zsuną się nawet ze szczupłych dłoni i pozostaną na swoim miejscu w każdej sytuacji. Mniejsza elastyczność tego typu rękawiczek sprawia, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest w ich wypadku wyjątkowo istotny. 

Namawiamy do zapoznania się z dostępną w naszym sklepie internetowym ofertą na rękawiczki jednorazowe w rozmiarze S i innych. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednie środki ochrony osobistej, stosownie do przeznaczenia, indywidualnych upodobań i potrzeb.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.