Rozmiar XL


Rękawiczki jednorazowe – rozmiar XL

Rękawiczki jednorazowe w rozmiarze XL są dedykowane przede wszystkim mężczyznom. Są to rękawiczki, które pasują przede wszystkim na panów o szerszych dłoniach. Komponując ofertę naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy przede wszystkim:

  • rękawiczki nitrylowe XL,
  • rękawiczki lateksowe XL,
  • rękawiczki winylowe XL.

Rękawiczki nitrylowe XL

Rękawiczki nitrylowe w rozmiarze XL to rękawiczki jednorazowe w wielu wariantach. Na uwagę zasługują przede wszystkim rękawiczki nitrylowe wzbogacone o wewnętrzną warstwę kosmetyczną. Wykorzystane do ich produkcji kolagen i alantolina zapewniają utrzymanie właściwego nawilżania i wspomagają natychmiastową regenerację naskórka, gwarantując doskonałą kondycję skóry, nawet podczas częstego i długotrwałego korzystania z rękawiczek ochronnych. Co jeszcze mają do zaproponowania rękawiczki nitrylowe XL? Chociażby teksturowane końcówki palców, które gwarantują pewny chwyt. Prezentowane rękawiczki są też odpowiednie dla osób uczulonych na lateks.

Rękawiczki jednorazowe lateksowe XL

Dużą popularnością wśród jednorazowych rękawiczek w rozmiarze XL cieszą się też rękawiczki lateksowe. Bardziej rozciągliwe, niż inne rękawiczki jednorazowe, zapewniają idealne dopasowanie do dłoni, a tym samym maksymalną precyzję ruchów. Wśród nich jest wariant z przedłużaną konstrukcją, dzięki czemu rękawice te potrafią skutecznie chronić nie tylko dłonie, ale też nadgarstki i przedramiona. Są więc polecane do użytku zawsze wtedy, gdy ryzyko kontaktu z drobnoustrojami chorobotwórczymi lub z substancjami chemicznymi jest szczególnie wysokie.

Rękawiczki winylowe XL

Rękawiczki jednorazowe w rozmiarze XL, wykonane z winylu, są mało elastyczne i nie przylegają do skóry, co dla wielu osób jest ich ogromną zaletą. Dzięki temu skóra nie jest narażona na odparzenia i tym samym zapewnia to poczucie większego komfortu. Jest do doskonały wybór dla osób, dla których priorytetem jest wygoda użytkowania i zachowanie maksymalnej higieny np. w branży spożywczej. 

Szeroki wybór, jaki prezentujemy w zakresie rozmiaru XL sprawia, że w sklepie internetowym czystyszop.pl każdy znajdzie odpowiednią ochronę dla siebie. Wśród rękawiczek jednorazowych o rozmiarze XL mamy te, które zapewniają pełną ochronę nawet w przypadku podwyższonego ryzyka zakażeń, jak i takie, które sprawdzą się jako ochrona dłoni przed detergentami. Różnorodne modele z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Dlatego namawiamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie trudności z podjęciem decyzji zakupowej służymy fachową pomocą.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.