Rozmiar XXL


Rękawiczki jednorazowe XXL

Rękawiczki jednorazowe XXL to propozycja dla osób o szerokich dłoniach, które w każdej sytuacji chcą czuć komfort i wygodę. Asortyment sklepu internetowego czystyszop.pl obejmuje:

  • rękawiczki nitrylowe XXL,
  • rękawiczki lateksowe XXL,
  • rękawiczki winylowe XXL.

Doskonałe dopasowanie do dłoni, zapewnia łatwe i precyzyjne wykonywanie dowolnych czynności. Z kolei struktura rękawiczek zapewnia pewny chwyt. Wytrzymały i elastyczny materiał, z którego wykonane są rękawiczki jednorazowe XXL, w tym rękawiczki nitrylowe XXL, sprawia, że wyroby te odporne są na wiele substancji chemicznych, a także na niewielkie uszkodzenia mechaniczne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na rękawiczki jednorazowe w rozmiarze XXL oraz z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie. 

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.