Rękawiczki niebieskie


Rękawice jednorazowe niebieskie

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę niebieskich rękawiczek, w rozmiarach od XS do XL. To rękawiczki jednorazowe, które cieszą się dużą popularnością ponieważ są wytrzymałe, są dostępne w każdym rozmiarze, a do tego można je nabyć w przystępnych cenach. To doskonały wybór zarówno do placówek medycznych, jak i do zakładów kosmetycznych, salonów tatuażu, zakładów fryzjerskich. Proponowane przez nas rękawiczki jednorazowe niebieskie znajdują też szerokie zastosowanie w przemyśle przetwórczym, w branży spożywczej, w gastronomii itp. To też doskonały wybór jako rękawiczki ochronne dla gospodarstw domowych, ponieważ świetnie nadają się do sprzątania, higienicznego przygotowywania posiłków, zmywania, majsterkowania i innych prac domowych. 

Warto wiedzieć, że rękawiczki nitrylowe są bardzo skuteczne podczas precyzyjnych zabiegów, wymagających dokładnych czynności. Cienkie ścianki nie zaburzają czucia, guma nitrylowa ma dużą przyczepność, a specjalna tekstura na końcach palców ułatwia wykonywanie różnego typu zadań. Fakt ten doceniają zarówno pracownicy służby zdrowia, jak i kosmetyczki, tatuażyści i inne osoby, dla których precyzja ruchów jest bardzo istotna.

Rękawiczki nitrylowe niebieskie

Rękawiczki wykonane z syntetycznej gumy nitrylowej znane są z wysokiej trwałości i dużej odporności na przebicie. Doskonale sprawdzają się w kontakcie z większością substancji chemicznych, w tym z detergentami, tłuszczami, olejami, kwasami, rozpuszczalnikami organicznymi i innymi. Dobrze przylegają do dłoni, nie zsuwają się, a do tego umożliwiają łatwe zakładanie i zdejmowanie. Rękawice nitrylowe są o wiele bardziej odporne na ścieranie, rozdarcie i inne mechaniczne uszkodzenia niż ich odpowiedniki z lateksu lub winylu. Co ciekawe, rękawice nitrylowe niebieskie doskonale znoszą niskie temperatury, dzięki temu dobrze sprawdzają się nawet w specyficznych warunkach panujących w chłodniach i mroźniach. 

Niewątpliwą zaletą rękawiczek nitrylowych jest fakt, że nie uczulają. Z racji tego, że są one wykonane z syntetycznego kauczuku nie mają w swoim składzie protein lateksu, na które według różnych danych może być uczulone nawet co dziesiąty człowiek. Tym samym stosując rękawice jednorazowe niebieskie z nitrylu nie trzeba się obawiać zaczerwienienia, wysypki, swędzenia i innych reakcji niepożądanych, aż po wstrząs anafilaktyczny. Bezpieczeństwo użytkowania rękawiczek jednorazowych dla osób uczulonych jest w tym wypadku kluczowe. Ponadto są to rękawice bezpudrowe, co również minimalizuje ryzyko dyskomfortu, ponieważ talk lub mączka kukurydziana może działać drażniąco.  Tak więc rękawiczki nitrylowe niebieskie w wersji bezpudrowej są całkowicie bezpieczne dla każdego. 

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.