Rękawiczki zielone


Jednorazowe rękawiczki – zielone

Przedstawiamy rękawice nitrylowe, w oryginalnym zielonym kolorze. Są to rękawiczki do jednorazowego użytku, które chętnie stosują lekarze, pielęgniarki, weterynarze, fryzjerzy, wizażyści, tatuażyści. To dobry wybór również dla pracowników przemysłu przetwórczego, branży spożywczej, branży gastronomicznej, przemysłu, w tym przemysłu motoryzacyjnego, mechanicznego i elektronicznego. Można je też używać w warunkach domowych do sprzątania, prania, zmywania, majsterkowania i do wykonywania drobnych prac ogrodniczych.

Rękawiczki nitrylowe zielone doskonale znoszą wpływ większości substancji chemicznych, w tym barwników, kwasów, rozpuszczalników organicznych, tłuszczy i olejów, a także używanych powszechnie detergentów. Do tego świetnie dopasowują się do dłoni chroniąc je przed różnymi czynnikami biologicznymi i chemicznymi, w tym przed drobnoustrojami chorobotwórczymi. 

Przy wyborze najlepszych rękawiczek istotny jest nie tylko to, z czego rękawiczki jednorazowe zostały wykonane, ale też do jakie są ich właściwości użytkowe. I właśnie te ostatnie sprawiają, że rękawice nitrylowe zielone cieszą się tak dużym powodzeniem. Proponowane przez nas rękawiczki nie podrażniają skóry i nie wysuszają jej, zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Ponadto rękawiczki nitrylowe zielone nie zaburzają czucia, są dość odporne na przebicia i uszkodzenia mechaniczne. Są też odporne na tarcie, dlatego sprawdzają się przy wykonywaniu takich prac, które wymagają szorowania i pocierania.

Zielone rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki nitrylowe zielone nie zawierają protein lateksu, a tym samym są bezpieczne dla alergików oraz osób uczulonych na lateks. W wersji pozbawionej pudru nie wysuszają dłoni. Rękawice te stanowią doskonałą ochronę przed wirusami, bakteriami oraz grzybami, zapewniając maksymalną ochronę personelowi medycznemu i innym osobom, dla których zachowanie higieny jest wyjątkowo istotne. Tym samym można je wykorzystywać zarówno w badaniach pacjentów, w czasie zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, w opiece pielęgniarskiej, podczas leczenia weterynaryjnego, do dezynfekcji powierzchni, jak również do prac domowych, montażowych i ogrodniczych.

Rękawiczki jednorazowe zgodne z obowiązującymi normami

W sprzedaży posiadamy rękawiczki, które spełniają najwyższe wymagania. To wyroby starannie testowane. Dlatego też są one zakwalifikowane jako wyrób medyczny, a także dopuszczone do kontaktu z żywnością. Rękawiczki nitrylowe zielone również spełniają te standardy. Tym samym można je używać wszędzie tam, gdzie niezbędne są mocne rękawice niejałowe. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu czystyszop.pl i do wyboru odpowiednich produktów dla siebie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.