Rękawiczki różowe


Różowe rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe różowe to nie tylko oryginalny kolor i wygląd, ale też doskonała jakość. Są to rękawiczki ochronne, które są zakwalifikowane jako wyrób medyczny, a do tego są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Świetnie chronią przed wirusami, bakteriami oraz grzybami. Tym samym można je stosować w placówkach medycznych, w lecznicach weterynaryjnych, w ratownictwie medycznym, w salonach urody, w zakładach fryzjerskich, w przemyśle, w warsztatach, w gastronomii i w wielu innych miejscach. Doskonale nadają się też do użytku domowego podczas sprzątania, zmywania, przygotowywania posiłków, wykonywania drobnych prac ogrodniczych i przy majsterkowaniu. 

Proponowane przez nas różowe rękawiczki jednorazowe dokładnie dopasowują się do dłoni, jednocześnie nie krępując ruchów i nie zmniejszając czucia. Dlatego mając je na dłoniach można wykonywać nawet bardzo precyzyjne czynności. Ponadto są wykonane z materiału dość odpornego na przebicia i uszkodzenia mechaniczne, zapewniając ich użytkownikom maksymalną ochronę przed drobnoustrojami chorobotwórczymi lub substancjami chemicznymi. Różowe rękawiczki nitrylowe są odporne na większość kwasów, tłuszczów, barwników, olei, środków dezynfekujących i innych substancji chemicznych. Można je więc stosować zarówno w laboratoriach, jak i w codziennej pracy, a więc wszędzie tam gdzie mamy do czynienia ze smarami, z farbami, z kosmetykami, z rozpuszczalnikami organicznymi itp.

Różowe rękawiczki nitrylowe

Na szczególną uwagę zasługują różowe rękawice nitrylowe w serii Nitrylex® Collagen. Są to rękawice, których wewnętrzna warstwa została wzbogacona o kolagen i alantolinę. Dzięki temu pielęgnują skórę dłoni, pomagają ją regenerować i nawilżać. To nie lada gratka dla tych, którzy mają skłonności do podrażnień. Jednocześnie są to rękawiczki jednorazowe wykonane z syntetycznego kauczuku, dzięki temu nie zawierają w swoim składzie protein lateksu. I tym samym nie uczulają, a więc mogą być bezpiecznie użytkowane przez alergików. Ponadto różowe rękawice nitrylowe zostały zaprojektowane tak, by łączyć miękkość i elastyczność z pewnym chwytem i doskonałym czuciem. Wszystko to zapewnia pełen komfort pracy, nawet przez wiele godzin.

Każdy kto ma wrażliwą skórę, podatną na wysuszanie i podrażnienia, powinien sięgnąć po rękawiczki nitrylowe różowe, z serii Nitrylex® Collagen. Oczywiście namawiamy też do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w szerokim asortymencie sklepu internetowego czystyszop.pl. Jesteśmy przekonani, że każdemu uda się znaleźć dokładnie takie środki ochrony osobistej, jakich potrzebuje.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.