Worki na śmieci z taśmą ściągającą


Worki na śmieci z taśmą ściągającą

W naszym sklepie internetowym czystyszop.pl można znaleźć szeroki wybór worków na śmieci, w tym worki na śmieci z taśmą ściągającą. Są to mocne, wytrzymałe worki, które dzięki praktycznej taśmie można łatwo zawiązać i przenieść do kontenera na śmieci. Tak zawiązane worki nie pozwolą na wysypanie się śmieci, a także ograniczą rozchodzenie się nieprzyjemnego zapachu z ich wnętrza. Wśród naszych propozycji są:

  • Worki na śmieci z taśmą ściągającą 35 l,
  • Worki na śmieci z taśmą ściągającą 60 l, 
  • Worki na śmieci z taśmą ściągającą 120 l.

Taki wybór pojemności worków sprawia, że bez trudu można dostosować rozmiar worka do wielkości pojemnika na śmieci, a także do aktualnych potrzeb. Worki na śmieci z taśmą ściągającą 35 l i 60 l sprawdzą się w gospodarstwach domowych podczas codziennego użytkowania, a także w biurach i małych lokalach usługowych oraz handlowych. Worki na śmieci z taśmą ściągającą 120 l to odpowiedni wybór w przypadku gruntownych porządków oraz do obiektów użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu.

Wśród worków na śmieci z taśmą ściągającą mamy w sprzedaży takie, które wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych, a do tego doskonale nadają się do ponownego recyklingu. Nie zabrakło też worków o oryginalnych kolorach, co ułatwia segregację odpadów oraz wzbogaconych o przyjemny, świeży zapach.

Wszystkie worki na śmieci z taśmą ściągającą są bardzo mocne, wytrzymałe i odporne na przedarcia. Do tego są bardzo szczelne, dlatego nie trzeba obawiać się, że śmieci wysypią się lub pozostawią po sobie wilgotne lub lepkie ślady. Worki na śmieci z taśmą ściągającą dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim wyroby znanej marki Stella. Produkty te są u nas dostępne zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i do dokonywania zakupów. 

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.