Aktywne filtry

Dezynfekcja powierzchni

Regularna i dokładna dezynfekcja powierzchni w miejscach o dużym natężeniu ruchu, w tym w placówkach medycznych, w zakładach usługowych, w obiektach handlowych, w biurach i innych miejscach użyteczności publicznej, jest niezwykle ważna, aby ograniczyć ilość bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja polega na zredukowaniu liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, pozostawiając po sobie powierzchnie bezpieczne dla zdrowia. Stosowanie środków do dezynfekcji powierzchni w obiektach medycznych i w środowisku pozamedycznym, na przykład na siłowniach, w salonach kosmetycznych czy też w zakładach fryzjerskich pomaga dbać o zdrowie personelu i pacjentów oraz klientów.

Środki do dezynfekcji powierzchni

Proponowane przez nas środki do dezynfekcji powierzchni znajdują szerokie zastosowanie i mogą być bezpiecznie stosowane w miejscach publicznych. Nadają się też do dezynfekcji każdego materiału, nie niszcząc powierzchni szklanych, metalowych, powierzchni z tworzyw sztucznych, a nawet ze skóry naturalnej. Preparaty dostępne w naszej ofercie można stosować także w miejscach przeznaczonych do kontaktu z żywnością. W razie trudności z wyborem produktu do konkretnych zastosowań zawsze służymy fachową pomocą. Chętnie doradzimy jak właściwie zdezynfekować meble, urządzenia, ściany, podłogi itp.

Płyny do dezynfekcji powierzchni w domu

W naszej ofercie bez trudu można znaleźć środki dezynfekujące nie tylko do profesjonalnego zastosowania, ale też do domowego wykorzystania. Wybrany płyn do dezynfekcji powierzchni w domu jest bezpieczny dla domowników, w tym dla zwierząt. Taki produkt jest idealny do higienicznej dezynfekcji toalet, łazienek, a także blatów kuchennych i innych miejsc szczególnie narażonych na drobnoustroje chorobotwórcze.

Środki dezynfekcyjne do powierzchni są łatwe w użytkowaniu. Wystarczy rozpylić lub nałożyć preparat na czystą powierzchnię, na przykład z pomocą gąbki lub ściereczki. Powierzchnia z zaaplikowanym środkiem zostaje gruntownie zdezynfekowana w ciągu kilkudziesięciu sekund. Co ważne, dezynfekowana powierzchnia ani sprzęt nie wymagają spłukiwania wodą i są od razu gotowe do użytku. To sprawia, że korzystanie ze środków do dezynfekcji powierzchni nie jest czasochłonne i pracochłonne. Ponadto preparaty biobójcze są często wzbogacone o przyjemny zapach, co umila aplikację preparatu i pozostawia po użyciu wrażenie higienicznej czystości. 

Namawiamy do zapoznania się z dostępnym w sprzedaży asortymentem, dzięki któremu dezynfekcja rąk i powierzchni jest szybka, skuteczna i niedroga. Dysponujemy szeroką gamą preparatów specjalistycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć właściwy dla siebie środek do dezynfekcji powierzchni. Zachęcamy również do zapoznania się z preparatami dezynfekującymi do rąk, które stanowią świetne uzupełnienie dla dezynfekcji powierzchni.