ADBL Interior Cleaner Czyszczenie...
ADBL Interior Cleaner Czyszczenie...
ADBL Interior Cleaner Czyszczenie...

ADBL Interior Cleaner Czyszczenie wnętrza 5L

ADBL Szampon samochodowy Snowball Cherry 5L + GRATIS

Szampon samochodowy, neutralne pH

✅ Bezwzględny dla brudu, delikatny dla lakieru.

Znakomita stabilność i objętość piany gwarantuje wydłużenie czasu działania oraz lepsze zwilżanie, a w efekcie bardziej wydajne usuwanie brudu.

✅Neutralne pH oraz starannie dobrane czynniki myjące, czynią go bezpiecznym i delikatnym dla wosków, a co najważniejsze, dla skóry dłoni.

✅Silnie skoncentrowany, wszechstronny, łatwy w wypłukiwaniu.

Doskonały stosunek ceny do jakości.

Pojemność: 5L

Zapach: wiśniowy

00032
62,99 zł
Brutto

 

✅ GRATIS

Do szamponu dołączamy opakowanie rękawic nitrylowych Oh My Glove Essential w rozmiarze M.

Rękawice ESSENTIAL to wygodne, miękkie i elastyczne bezpudrowe rękawice nitrylowe, które nie zawierają naturalnego lateksu.

Rękawice są pełnowartościowym produktem, bez uszkodzeń mechanicznych i chemicznych, natomiast pozostają w jednolitej formie.

Rękawice pakowane są wagowo, więc ilość sztuk się zgadza. Rękawice są zwinięte w kłębek, ale nie są poklejone. Wyjmowanie z opakowania odbywa się przez otwór boczny.

Producent
JJPM Sp. z o.o.
Pojemność
5 L
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.