ADBL Aio Hard Czyści Poleruje Chroni...
ADBL Aio Hard Czyści Poleruje Chroni...

ADBL Aio Hard Czyści Poleruje Chroni lakier 200ml

ADBL AIO HARD Jednoetapowa pasta polerska 200ml

ADBL AIO HARD to produkt multi-funkcyjny przeznaczony do polerowania, oczyszczania i zabezpieczenia każdego typu lakieru.

00014
54,99 zł
Brutto

 

Może być używany ręcznie lub maszynowo ze wszystkimi narzędziami polerskimi w zależności od stopnia zniszczenia lakieru.

Najlepiej sprawdzi się z miękkimi/twardymi lakierami jako produkt do szybkiej, jednoetapowej korekty lakieru tzw. OneStep.

Uniwersalność ADBL AIO HARD sprawia, że można go zastosować jako cleaner do przygotowania auta przed nałożeniem wosku, do polerowania elementów chromowanych w starszych autach, a nawet do polerowania aluminium na wystawowych felgach.

✅ Usuwa, a nie maskuje oksydacje, rysy eksploatacyjne, defekty i hologramy.

✅ W swoim składzie posiada starannie dobrane nanocząsteczki ścierne, które polerują i oczyszczają lakier z pozostałości po starych powłokach zabezpieczających.

✅ Woski i syntetyczne polimery utrwalają efekt zostawiając niesamowity głęboki połysk.

 Sposób użycia:

Gotowy do użycia

Wstrząsnąć przed użyciem

Stosować na dobrze wyczyszczoną powierzchnię

Unikać pracy bezpośrednio na słońcu

Produkt przeznaczony do pracy ręcznej oraz z maszynami Dual Action i rotacyjnymi

✅ Zapach : Coconut

Producent
JJPM Sp. z o.o.
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.