ADBL DOCTOR Duża Torba detailingowa...
ADBL DOCTOR Duża Torba detailingowa...
ADBL DOCTOR Duża Torba detailingowa...
ADBL DOCTOR Duża Torba detailingowa...

ADBL DOCTOR Duża Torba detailingowa na kosmetyki

DUŻA TORBA DO PRZECHOWYWANIA KOSMETYKÓW + 300 sztuk rękawiczek nitrylowych GRATIS

Torba wykonana z 100% poliestru, wyprodukowana przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Jako większy brat małej torby pozwala na noszenie większej ilości produktów (w tym nawet małego rollera).

Modularne przegródki umożliwiają dostosowanie wnętrza torby do swoich potrzeb; stalowa rama zapewnia bezpieczeństwo przenoszonych rzeczy; uchwyt z gąbki; sztywne, nieprzemakalne dno umożliwia przenoszenie mokrych/wilgotnych akcesoriów po skończonej pracy.

Wymiary:

55 cm x 40 cm x 24 cm

Waga:

1 szt. – 2,96 kg

02592
360,00 zł
Brutto

 

Do torby dołączamy 3 opakowania rękawic nitrylowych Oh My Glove Essential w rozmiarze M.

Rękawice ESSENTIAL to wygodne, miękkie i elastyczne bezpudrowe rękawice nitrylowe, które nie zawierają naturalnego lateksu.

Rękawice są pełnowartościowym produktem, bez uszkodzeń mechanicznych i chemicznych, natomiast pozostają w jednolitej formie.

Rękawice pakowane są wagowo, więc ilość sztuk się zgadza. Rękawice są zwinięte w kłębek, ale nie są poklejone. Wyjmowanie z opakowania odbywa się przez otwór boczny.

W ADBL tworzymy rozwiązania dla branży automotive, wspierające ochronę, pielęgnację i renowację pojazdów. Jesteśmy jedną z nielicznych firm z branży, która realizuje proces produkcyjny od pomysłu przez recepturę i produkcję po opakowanie. Nasza chemia, akcesoria i narzędzia są używane przez profesjonalistów, pasjonatów i wszystkich, którzy jakość i skuteczność stawiają na pierwszym miejscu. Nasze receptury pomagają wyprzedzać zwyczajność. Wyobraź sobie o ile przyjemniej żyło by się w świecie zawsze czystych i pachnących samochodów, ulic, miast i środowiska, bo czyste samochody to szczęśliwi kierowcy.

Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.