Płyn do dezynfekcji powierzchni GREEN...

Płyn do dezynfekcji powierzchni GREEN TEA 100ml

00080
6,99 zł
Brutto

 

Płyn do dezynfekcji powierzchni, urządzeń, sprzętów i wyposażenia w obszarze medycznym, kosmetycznym, spożywczym, instytucjonalnym oraz gospodarstwach domowych, mających jak i nie mających kontaktu z żywnością.

Produkt posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, działanie prątkobójcze w tym wobec prątków gruźlicy i pełne działanie wirusobójcze.

Działa już po 15 sekundach

Gotowy do użycia

Przebadany dermatologicznie

Zawiera substancje czynną: Alkohol etylowy 72 g/ 100 g produktu

Przeznaczenie:

Produkt do dezynfekcji małych powierzchni (najczęściej narażonych na gromadzenie się zarazków) takich jak: piloty od telewizora, zabawki dziecięce, deski sedesowe, brodziki, kuwety zwierząt domowych, telefony komórkowe, blaty, stoły, szafki, klamki, uchwyty, parapety, szyby, fotele, sprzęt sportowy itp.

Produkt świetnie sprawdzi się zarówno w domu jaki i podróży!

Pojemność
100ml
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.