DuAL72RTU Płyn do dezynfekcji rąk i...

DuAL72RTU Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 5L

Szczegółowe dane:

Substancja czynna 72% etanol

Opakowanie

DuAL 72 RTU płyn do dezynfekcji 5L - kanister z wygodną rączką.

Termin ważności

36 miesięcy od daty produkcji widniejącej na opakowaniu.

00450
Obecnie brak na stanie
35,49 zł
Brutto

 

Dlaczego warto kupić DuAL 72 RTU marki Alpinus?

✔ Oszczędność czasu z jednoczesną gwarancją skuteczności,

✔ Nie pozostawia plam, zacieków i smug,

✔ Skuteczna pielęgnacja, także przy częstym stosowaniu,

✔ Ograniczenie do minimum możliwości wystąpienia reakcji alergicznych

✔ Z zawartością kompozycji substancji pielęgnujących,

Zastosowanie:

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji nieuszkodzonej i niezmienionej chorobowo skóry. Przeznaczony jest również do

kosmetycznym, spożywczym, instytucjonalnym oraz w gospodarstwach domowych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze wobec prątków gruźlicy oraz pełne działanie wirusobójcze.

✔ Dezynfekcji powierzchni

✔ Urządzeń, sprzętów i wyposażenia mających jak i niemających kontaktu z żywnością w obszarze medycznym

✔ Salonie kosmetycznym

✔ Przemyśle spożywczym

✔ Podczas eventów

✔ Placówkom instytucjonalnych

✔ Gospodarstwach domowych

Jak używać?

Higieniczna dezynfekcja rąk: Na czyste i osuszone ręce nanieść 3 ml preparatu i wcierać w skórę przez 30 sekund, zwracając uwagę na miejsca pomiędzy palcami, paznokcie i powierzchnie palców.

✔ Chirurgiczna dezynfekcja rąk: Przed dezynfekcją ręce należy umyć zgodnie z zasadami mycia rąk. Na czyste i osuszone ręce nanieść 3 ml preparatu i wcierać w skórę dłoni oraz przedramion przez 30 sekund, zwracając uwagę na miejsca pomiędzy palcami, paznokcie i powierzchnie palców – zgodnie z procedurą chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Procedurę powtarzać sześciokrotnie. Łączny czas wcierania powinien wynosić 3 minuty.

✔ Dezynfekcja skóry: Nanieść preparat na czystą, nieuszkodzoną skórę poprzez spryskanie lub przy użyciu gazika. Przetrzeć skórę gazikiem i pozostawić do wyschnięcia. Preparat działa w czasie 30 sekund.

✔ Dezynfekcja powierzchni: Roztwór gotowy do użycia, do spryskiwania lub przecierania. Dezynfekowaną powierzchnię całkowicie pokryć preparatem przy użyciu spryskiwacza z odległości ok. 30 cm i pozostawić do wyschnięcia lub polać powierzchnię dbając o całkowite pokrycie dezynfekowanego obszaru i następnie przetrzeć jednorazowym ręcznikiem. Sprzęty i powierzchnie po wykonanej dezynfekcji, nie wymagają spłukiwania wodą. Dezynfekcję prowadzić w temperaturze pokojowej (ok. 20 stopni C) w odpowiednim czasie kontaktu:

działanie bakteriobójcze, grzybobójcze – 1 minuta,

pełne działanie wirusobójcze - 15 sekund,

działanie na prątki gruźlicy - 30 sekund,

działanie prątkobójcze - 1 minuta.

Typ
Dezynfekcja powierzchni i skóry
Pojemność
5 L
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.