Neutralizator zapachów do kuwet...

Neutralizator zapachów do kuwet Lawenda 500g

Neutralizator zapachów do kuwet Lawenda 500g

SUPER BENEK NEUTRALIZATOR Lawenda 500g

Neutralizator o świeżym i przyjemnym zapachu zielonej herbaty.

Nie podrażnia i skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety.

Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, podnosząc jego parametry, wydłużając czas eksploatacji oraz zapobiegając przyklejaniu się żwirku do dna kuwety.

01376
7,99 zł
Brutto

 

Stosowanie:

-  w kuwecie: Niewielką ilością neutralizatora posypać żwirek, a następnie lekko wstrząsnąć, aby proszek zniknął w masie żwirku. Produkt, przemieszczając się na dno kuwety, likwiduje mikroorganizmy, a w końcu trafiając na dno kuwety zapobiega klejeniu się żwirku do dna likwidując jednocześnie bakterie i grzyby mogące rozwijać się na dnie kuwety.

- poza kuwetą: Na zabrudzone miejsce posypać neutralizator i zebrać zanieczyszczenia. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

✅ Piękny zapach lawendy

✅ Neutralizuje nieprzyjemne zapachy

✅ Likwiduje bakterie

Pojemność
500g
Zapach
lawenda
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.