MEDICLEAN 580 ODKAMIENIACZ...

MEDICLEAN 580 ODKAMIENIACZ Czyszczenie urządzeń 1L

MEDICLEAN 580 ODKAMIENIACZ Czyszczenie urządzeń 1L

Koncentrat do odkamieniania i czyszczenia zmywarek gastronomicznych i innych urządzeń tj. czajniki, bojlery, bemary.

Zalecany do odkamieniania obiegów zamkniętych m.in. wanien z hydromasażem

Usuwa kamień kotłowy, rdzę, osady mineralne powstałe w trakcie eksploatacji urządzeń

Nie niszczy stali nierdzewnej, glazury, szkła

Zalecane stężenie 100 ml na 1 l wody

1 l koncentratu = do 10 l roztworu roboczego

Pojemność: 1L

02055
16,99 zł
Brutto

 

Sposób użycia:

Zmywarki: Wyłączyć dozowanie środka myjącego. Napełnić zmywarkę wodą. W zależności od grubości osadów wlać do zbiornika ok. 100 ml koncentratu na 1 l wody. Uruchomić urządzenie na 10-15 minut. Po zakończeniu procesu usunąć roztwór roboczy, a całe urządzenie dokładnie spłukać wodą lub napełnić zmywarkę czystą wodą i włączyć program obiegu wody bez dozowania środka myjącego. Zdemontowane i silnie zabrudzone części zmywarki należy zanurzyć w 10% roztworze roboczym, a następnie dokładnie spłukać wodą lub wykonać płukanie wodą w zmywarce.

Uporczywe osady, rdza: Na powierzchnie ceramiczne i posadzki odporne na działanie kwasów nanieść niewielką ilość koncentratu, rozprowadzić za pomocą szczotki lub gąbki, odczekać kilka minut i po usunięciu zabrudzeń spłukać wodą.

Skład: Kwas fosforowy (V), Kwas azotowy (V).

Opakowanie: butelka 1 L

Zastosowanie: Koncentrat aktywnie czyszczący do zmywarek oraz innych urządzeń gastronomicznych. Skutecznie usuwa kamień, rdzę, osady wapienne, cementowe oraz inne osady mineralne, powstałe w trakcie eksploatacji urządzenia. Nie niszczy powierzchni ze stali nierdzewnej, glazury, szkła. Nie stosować do powierzchni emaliowanych, aluminiowych, z metali kolorowych i tworzyw sztucznych. Bezzapachowy, niskopieniący. Tylko do użytku profesjonalnego.

Pojemność
1 L
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.