Płyn do czyszczenia pralek 250ml DR...

Płyn do czyszczenia pralek 250ml DR BECKMANN Ocean

Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek 250ml

Czyści wnętrze pralki

Usuwa kamień, brud, osad i pozostałości środków piorących z ciężko dostępnych elementów, takich jak bęben, przewody i grzałki

Chroni i pielęgnuje części gumowe i metalowe

Zapobiega błędnemu funkcjonowaniu urządzenia

Zapewnia dłuższe życie Twojej pralki

Nowa formuła z aktywnym węglem, który przyciąga brud jak magnes i wiąże osad

Pojemność: 250ml

Zapach: Morska świeżość

02423
13,75 zł
Brutto

 

Regularne stosowanie pielęgnuje i zapewnia czystość bębna, przewodów i grzałek.

W ten sposób nie tylko chronisz pralkę, lecz także oszczędzasz energię podczas prania i zapewniasz dłuższe życie pralki.

Wyjmij dozownik z pralki i namocz na 30 minut w 4 l ciepłej wody z dodatkiem 50 ml środka czyszczącego, a następnie umyj dozownik. Włóż dozownik z powrotem do pralki.

Z gumowej uszczelki przy drzwiczkach usuń nitki i inne pozostałości. Zwilż szmatkę niewielką ilością płynu i nanieś na szybę oraz uszczelkę przy drzwiczkach pralki. Zostaw na chwilę, a następnie zetrzyj wilgotną szmatką.

Resztę środka wlej do przegrody na pranie główne. Włącz program podstawowy (na co najmniej 60 °C) bez prania wstępnego, bez detergentu i bez zapełniania bębna.

Rodzaj
Czyszczenie pralki
Producent
DR BECKMANN
Pojemność
250ml
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.