BIOPON Nawóz uniwersalny w płynie 1L

BIOPON Nawóz uniwersalny w płynie 1L

BIOPON UNIWERSALNY jest wieloskładnikowym nawozem mineralnym do wszystkich typów roślin ozdobnych znajdujących się w domu, na tarasie, balkonie czy ogrodzie.

Odpowiednio dobrane proporcje składników mineralnych zapewniają roślinom optymalny wzrost.

Regularne stosowanie nawozu wzmacnia system korzeniowy oraz znacząco przedłuża okres kwitnienia.

00263
Obecnie brak na stanie
9,14 zł
Brutto

 

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE:

Uniwersalny nawóz rozpuścić w ilości 10ml (1/3 nakrętki) w 1,2 - 1,5L wody.

W okresie intensywnego wzrostu roślin (kwiecień - sierpień) nawozić co 7 - 14 dni, a w miesiącach zimowych (wrzesień - marzec) raz w miesiącu.

Należy pamiętać o nie przekraczaniu zalecanych dawek nawozu, ponieważ mogłoby to spowodować uszkodzenie lub zniszczenie roślin.

SKŁAD:

Nawóz uniwersalny BIOPON zawiera takie składniki jak:

● Azot - jest niezbędnym roślinom materiałem budującym białka, wydłuża okres wegetacji roślin

● Fosfor - wpływa na prawidłowy rozwój zdrowego systemu korzeniowego, kwitnienie, owocowanie, a także na jakość gleby, w której posadzona jest roślina

● Potas - pożądany przez młode rośliny w fazie wzrostu, co ma wpływ na kwitnienie, owocowanie i odporność przed chorobami grzybowymi roślin

Pojemność
1 L
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.