OLEJEK ETERYCZNY TRAWA CYTRYNOWA DO...

OLEJEK ETERYCZNY TRAWA CYTRYNOWA DO INHALACJI 12ml

Olejki eteryczne to naturalne substancje zapachowe, pozyskiwane z roślin (najczęściej z liści lub pędów). Znajdują one bardzo szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej, a także w kosmetyce.

Olejki eteryczne służą między innymi do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu.

Olejek może pomóc przy infekcjach górnych dróg oddechowych, zadziałać na bóle głowy, leczyć stany zapalne skóry, zmniejszać trądzik i wpływać na emocje. Stosowane profilaktycznie lub regularnie, potrafi być wielkim wsparciem dla naszego ciała.

Pojemność: 12 ml

01449
7,49 zł
Brutto

 

Aromatyzacja powietrza – w zależności od wielkości pokoju nalej do podgrzewacza/ kominka zapachowego wodę i dodaj 5-10 kropli ulubionego olejku eterycznego.

Kąpiel – kilkanaście kropli olejku dolej do ciepłej, ale nie gorącej wody. To idealny sposób na relaks po intensywnym dniu oraz ukojenie skóry. Kąpiel powinna trwać ok. 15 minut.

Inhalacje – do inhalatora lub miski wlej wrzącą wodę i dodaj około 5 kropli olejku o pożądanych właściwościach. Opary warto wdychać przez minimum 5-10 minut.

Masaż – stosowanie olejków wraz z olejami roślinnymi w masażu ma działanie pielęgnacyjne i głęboko relaksujące. Na jedną łyżkę stołową oleju bazowego dodaj 3-5 kropli wybranego olejku eterycznego. Taką mieszanką wykonaj masaż.

Producent
Aromatum
Pojemność
12ml
Zapach
TRAWA CYTRYNOWA
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.