Olejek zapachowy do kominka MANGO i...
Olejek zapachowy do kominka MANGO i...
Olejek zapachowy do kominka MANGO i...

Olejek zapachowy do kominka MANGO i PAPAJA 12ml

AROMATUM Olejek zapachowy o zapachu MANGO i PAPAJA- 12ml

Olejek  MANGO i PAPAJA

Dlaczego warto kupić Olejek?

Aromat olejku jest bardzo przyjemny, delikatno-zmysłowy i trwały. Ten elegancki różany zapach wykorzystywany jest także w aromatyzacji, jako środek poprawiający nastrój i nadający pomieszczeniom niepowtarzalny zapach.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu.

00883
Obecnie brak na stanie
6,39 zł
Brutto

 

OLEJEK ZAPACHOWY - RÓŻA 12ml

Producent: Aromatum

Ilość sztuk: 1

Waga: 45 g

Opakowanie: Butelka szklana

Skład INCI: Parfum, cytronelol, fenyloacetaldehyd,  α-izometylojonon, 2,4- dimetylo-3-cyklohekseno-1-karboksyaldehyd, eugenol, d-limonen, linalol, geraniol, nerol

Jednostka Suplementu: ml

Zapach: Róża

Kod: XlpWpwqdHRsa2TujJic1rqkWl7fOPDSTEmjq4lVEBq4=

Zadaniem olejku jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne  doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem.

Producent: Aromatum

Forma: Krople

Pojemność: 12 ml

Dawkowanie: Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć 4-10 kropli olejku i zastosować zgodnie z potrzebami.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.