PODKŁAD OCHRONNY HIGIENICZNY CZARNY...

PODKŁAD OCHRONNY HIGIENICZNY CZARNY 60x50 80szt

Podkład higieniczny jednorazowy 3 warstwowy 60x50cm 80szt

Kolor różowy

✅ Najwyższa jakość, najwyższa ochrona

Jednorazowe podkłady ochronne Novelmed wykonane są z dwóch warstw bibuły o wysokiej jakości zlaminowanych z jedną warstwą folii ochronnej PE.

Sprawia to, że podkłady są lekkie, miękkie i przyjemne w dotyku, posiadają dużą wytrzymałość na rozerwanie i są nieprzemakalne co zapewnia wysoki komfort użytkowania

Podkłady ochronne Novelmed przeznaczone są do zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjenta.

Podkłady ochronne Novelmed stosowane są w szpitalach, przychodniach, placówkach medycznych, w tym gabinetach lekarskich, stomatologicznych, fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych.

00993
Obecnie brak na stanie
33,99 zł
Brutto

 

Zalecane są do stosowania na: fotele zabiegowe, ginekologiczne, stomatologiczne, kozetki zabiegowe, stoły w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, stoliki w gabinetach pediatrycznych i do badań niemowląt itp.

✅ Nieprzemakalność

✅ Ochrona przed zakażeniami

✅ Brak poślizgu podkładu

✅ Trzy warstwy – bibuła, bibuła, folia.

Kolor dominujący
czarny
Liczba sztuk
80szt.
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.