MEDICLEAN 110 PŁYN DO MYCIA PODŁÓG...

MEDICLEAN 110 PŁYN DO MYCIA PODŁÓG Owoce leśne 1L

MEDICLEAN 110 PŁYN DO MYCIA PODŁÓG Owoce leśne 1L

  • Preparat do codziennego mycia i pielęgnacji podłóg z PCV, linoleum, lastriko, gresu, terakoty, marmuru, itp.
  • Koncentrat do codziennego mycia podłóg twardych
  • Posiada właściwości antypoślizgowe, antystatyczne i pielęgnacyjne
  • Przeznaczony do mycia ręcznego i maszynowego
  • Trwały zapach
  • Nie zawiera alkoholu – nie niszczy czyszczonych powierzchni
  • Zalecane stężenie: 25-200 ml na 10 l zimnej wody
  • 1 l koncentratu = do 400 l roztworu roboczego
02032
9,99 zł
Brutto

 

Sposób użycia:  W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie: MYCIE RĘCZNE: od 25 do 200 ml na 10 I zimnej wody. MYCIE MASZYNOWE: od 25 do 100 ml na 10 I zimnej wody. Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia.

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE / METHYLISOTHIAZOLINONE

Opakowanie: butelka 1L

Zastosowanie: Koncentrat do mycia i konserwacji podłóg. Zalecany do codziennego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg, z wyjątkiem wykładzin dywanowych i podłóg z surowego drewna. Idealny zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego w automatach i szorowarkach. Nadaje połysk i pozostawia na mytych powierzchniach cienką warstwę ochronną, która zapewnia konserwację podłogi oraz posiada właściwości antystatyczne. Preparat oparty na detergentach niskopieniących. Może być stosowany w zakładach przemysłu spożywczego. Zawiera emulsję woskową posiadającą właściwości antypoślizgowe. Może być używany przy jednoczesnym stosowaniu środków dezynfekcyjnych. Tylko do użytku profesjonalnego.

Zapach: Owoce leśne

Pojemność
1 L
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.