DIX Żel do udrożniania rur i odpływów 1L

DIX Żel do udrożniania rur i odpływów 1L

DIX Żel do udrożniania rur i odpływów 1L

  • Produkt doskonale radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zatorami w rurach odpływowych i kolankach.
  • Solidnie i skutecznie rozpuszcza pozostający w nich tłuszcz, włosy, odpady kuchenne, papier, watę.
  • Zastosowanie preparatu nie powoduje rozgrzewania się rur, doskonale sprawdza się zarówno w przypadku rur metalowych jak i plastikowych. Zastosowania tego środka o niebanalnej formule nie wymaga czynności mechanicznych.
  • Dzięki swojej konsystencji, żel spływa do wnętrza rury, przebija lustro wody zgromadzonej w kolanku i szybko dociera do miejsca zatoru.
  • W naszej ofercie znaleźć można Dix Żel do udrożniania rur w butelce o pojemności 1L, wyposażony w blokującą się nakrętkę, co chroni przed przypadkowym otwarciem przez dzieci.
00390
10,89 zł
Brutto

 

Uwaga!!!

Podczas stosowania preparatu należy zachować odpowiednie środki ostrożności z uwagi na agresywny charakter żelu. Nie zaleca się używanie preparatu na przedmioty wykonane z aluminium.

Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.