Ściereczki nawilżane do szyb i luster...
Ściereczki nawilżane do szyb i luster...

Ściereczki nawilżane do szyb i luster o zapachu MORSKIM 40szt Anna Zaradna

Szczegółowe dane:

Długość: 22 cm

Szerokość: 18 cm

Ilość: 40 sztuk

Zapach: morski

Surowiec: 30% wiskoza, 70% PET

Gramatura: 45 g/m2

00164
5,79 zł
Brutto

 

Dlaczego warto kupić ściereczki do szyb i luster marki Anna Zaradna?

✔Ściereczki nawilżane do szyb i luster Anna Zaradna przeznaczone do codziennego czyszczenia luster, okien, szyb samochodowych, glazury i innych powierzchni szklanych.

✔ Doskonale czyszczą tłuste i trudne zabrudzenia, pozostawiając delikatny morski zapach. Szybko i łatwo usuwają zacieki, plamy, odciski palców i kurz, nadając czyszczonym powierzchniom blask i połysk.

✔ Znakomicie sprawdzą się w kuchni, salonie czy też łazience. Ściereczki nawilżane to szybki i niezawodny sposób na pozbycie się zabrudzeń z każdej powierzchni.

Zastosowanie:

✔ W gospodarstwach domowych,

✔ W lokalach gastronomicznych,

✔ W biurach, zakładach pracy

✔ W placówkach medycznych,

✔ W lokalach usługowych

✔ W samochodzie

Jak używać?

Wyjąć ściereczkę z opakowania. Przetrzeć powierzchnię. Zużytą ściereczkę wyrzucić. Nie używać do higieny osobistej, nie stosować na błony śluzowe i na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, unikać kontaktu z oczami.

Rodzaj
Do szyb i luster
Liczba sztuk
40
Zapach
morski
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.