Wkład parafinowy do zniczy Bispol...

Wkład parafinowy do zniczy Bispol Memoria 17cm 60h

Wkłady Bispol wypalają się miarowo i równomiernie dzięki umieszczeniu knota dokładnie w centralnym miejscu, a także dzięki zastosowaniu najwyższej jakości masy parafinowej / olejowej (w zależności od rodzaju wkładu).

Wkłady do zniczy Bispol są idealnym rozwiązaniem całorocznym, sprawdzającym się w różnych warunkach pogodowych. Standardowe kształty oraz szeroka dostępność (różnorodność) wymiarów wkładów umożliwiają dopasowanie do wszystkich zniczy dostępnych na rynku.

Obecnie brak na stanie
4,79 zł
Brutto

 

Aukcja dotyczy 1szt. wkładu do zniczy.

Szczegóły produktu:

  • Czas spalania: ~75h
  • Waga parafiny: ~180g
  • Średnica: ø6,0 cm
  • Wysokość: 17,0 cm
  • Ilość szt.: 1

Doskonała jakość – Dbanie o środowisko - Bezpieczeństwo

Wysoka jakość produktów, wysokie standardy nałożone na produkcję oraz dbanie o środowisko potwierdzone zostały poniższymi certyfikatami uzyskanymi przez firmę Bispol dla tego produktu:

Rodzaj
parafinowy
Producent
Bispol
Ilość
1szt.
Długość
17 cm
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.