Worki na śmieci z taśmą ściągającą...
Worki na śmieci z taśmą ściągającą...

Worki na śmieci z taśmą ściągającą EKOLOGICZNE 120L 10szt STELLA

Ekologiczne worki na śmieci z taśmą ściągającą

Pojemność: 120 litrów

Ilość: 10 sztuk

Kolor: czarny

Długość worka: 106 cm

Szerokość worka: 70 cm

Grubość folii: 40 µm

Zamknięcie: taśma ściągająca

Rodzaj foli: LDPE z regranulatu

01292
Obecnie brak na stanie
10,25 zł
Brutto

 

Worki na śmieci z taśmą ściągającą ekologiczne wykonane są z wyjątkowo mocnej folii LDPE. Dzięki zastosowaniu folii LDPE worki te są odporne na rozerwanie oraz szczelne. Posiadają tzw. boczny zgrzew dzięki któremu zwiększona jest wytrzymałość dna worka. Szczelny zgrzew zapobiega przeciekaniu zawartości worka do pojemnika. Praktyczna taśma pozwala na szybkie i higieniczne zamknięcie worka oraz jego przenoszenie. Znakomicie sprawdzą się w domu, biurze, miejscach publicznych czy placówkach medycznych. Pasują do większości pojemników na odpady.

Worki na śmieci STELLA wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu.

              

Rodzaj
Ekologiczne
Kolor dominujący
Czarny
Pojemność
120 L
Ilość
10 sztuk
Długość
106 cm
Szerokość
70 cm
Grubość
40 µm
Zamknięcie
taśma ściągająca
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.