Worki na śmieci z taśmą ściągającą -...

Worki na śmieci z taśmą ściągającą - zapach LAWENDY 90L 10szt Stella

Ekologiczne worki na śmieci z taśmą ściągającą 

Pojemność: 90 litrów

Ilość: 10 sztuk

Kolor: fioletowy

Zapach: Lawendowy

Długość worka: 96 cm

Szerokość worka: 65 cm

Grubość folii: 36 µm

Zamknięcie: taśma ściągająca

Rodzaj foli: LDPE z regranulatu

Obecnie brak na stanie
11,49 zł
Brutto

 

Worki na śmieci z taśmą ściągającą o zapachu lawendy wykonane są z wyjątkowo mocnej folii LDPE. Dzięki zastosowaniu folii LDPE worki te są szczelne i odporne na rozerwanie. Worki na śmieci posiadają tzw. boczny zgrzew dzięki któremu zwiększona jest wytrzymałość dna worka. Szczelny zgrzew zapobiega przeciekaniu zawartości worka do pojemnika. Praktyczna taśma pozwala na szybkie i higieniczne zamknięcie worka oraz jego przenoszenie. Znakomicie sprawdzą się w domu, biurze, miejscach publicznych czy placówkach medycznych. Pasują do większości pojemników na odpady.

Worki na śmieci Stella wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu.

              

Rodzaj
Ekologiczne
Kolor dominujący
fioletowy
Pojemność
90 L
Zapach
Lawendowy
Ilość
10 sztuk
Długość
96 cm
Szerokość
65 cm
Grubość
36 µm
Zamknięcie
taśma ściągająca
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.