Worki na śmieci z taśmą ściągającą -...

Worki na śmieci z taśmą ściągającą - ANTYBAKTERYJNE 35L 15szt Stella

Ekologiczne worki na śmieci z taśmą ściągającą

Pojemność: 35 litrów

Ilość: 15 sztuk

Kolor: szary

Długość worka: 63 cm

Szerokość worka: 52 cm

Grubość folii: 29µm

Zamknięcie: taśma ściągająca

Rodzaj foli: LDPE z regranulatu

Wyróżnik: antybakteryjne- blokują rozwój bakterii i grzybów

8,09 zł
Brutto

 

ANTYBAKTERYJNE worki na śmieci z taśmą ściągającą wykonane są z wyjątkowo grubej, mocnej i odpornej na rozerwania folii LDPE. Szczelny zgrzew boczny zwiększa wytrzymałość dna worka i zapobiega przeciekaniu zawartości do pojemnika. Praktyczna taśma pozwala na szybkie i higieniczne zamknięcie worka oraz jego przenoszenie. Worki posiadają właściwości antybakteryjne, gdyż zawierają produkt biobójczy na bazie substancji czynnej: szkło srebrowo-cynkowo-aluminiowo-borofosforanowe, o numerze CAS 398477-47-9. Badania przeprowadzone w niezależnym laboratorium potwierdziły, ze dodatek środka biobójczego hamuje wzrost bakterii coli i salmonelli (Escherichia coli, Salmonella enteritidis). Znakomicie sprawdzą się w domowych kuchniach i łazienkach, biurach, miejscach publicznych czy placówkach medycznych.

Worki na śmieci Stella wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu.

              

Rodzaj
ANTYBAKTERYJNE
Ekologiczne
Kolor dominujący
szary
Pojemność
35 L
Ilość
15 sztuk
Długość
57 cm
Szerokość
52 cm
Grubość
29 µm
Zamknięcie
taśma ściągająca
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.