Worki na śmieci z taśmą ściągającą -...

Worki na śmieci z taśmą ściągającą - ANTYBAKTERYJNE 60L 10szt Stella

Ekologiczne worki na śmieci z taśmą ściągającą

Pojemność: 60  litrów

Ilość: 10 sztuk

Kolor: szary

Długość worka: 69 cm

Szerokość worka: 62 cm

Grubość folii: 30 µm

Zamknięcie: taśma ściągająca

Rodzaj foli: LDPE z regranulatu

Wyróżnik: antybakteryjne- blokują rozwój bakterii i grzybów

8,09 zł
Brutto

 

ANTYBAKTERYJNE worki na śmieci z taśmą ściągającą wykonane są z wyjątkowo grubej, mocnej i odpornej na rozerwania folii LDPE. Szczelny zgrzew boczny zwiększa wytrzymałość dna worka i zapobiega przeciekaniu zawartości do pojemnika. Praktyczna taśma pozwala na szybkie i higieniczne zamknięcie worka oraz jego przenoszenie. Worki posiadają właściwości antybakteryjne, gdyż zawierają produkt biobójczy na bazie substancji czynnej: szkło srebrowo-cynkowo-aluminiowo-borofosforanowe, o numerze CAS 398477-47-9. Badania przeprowadzone w niezależnym laboratorium potwierdziły, ze dodatek środka biobójczego hamuje wzrost bakterii coli i salmonelli (Escherichia coli, Salmonella enteritidis). Znakomicie sprawdzą się w domowych kuchniach i łazienkach, biurach, miejscach publicznych czy placówkach medycznych.

Worki na śmieci Stella wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu.

              

Rodzaj
ANTYBAKTERYJNE
Ekologiczne
Kolor dominujący
szary
Pojemność
60L
Ilość
10 sztuk
Długość
69 cm
Szerokość
62 cm
Grubość
30 µm
Zamknięcie
taśma ściągająca
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.