Worki na śmieci z uszami zapach...

Worki na śmieci z uszami zapach LAWENDY 120L 10szt

Cechy:

ekologiczne - worki na śmieci z regranulatu

zapach: lawenda

pojemność: 120 litrów

ilość: 10 sztuk

długość worka: 122 cm

szerokość worka: 70 cm

rodzaj foli: LDPE z regranulatu

grubość folii: 24 µm

zamknięcie: uszy

8,89 zł
Brutto

 

Worki na śmieci o zapachu lawendy wykonane są z wyjątkowo mocnej folii LDPE. Dzięki zastosowaniu folii LDPE worki te są wyjątkowo szczelne i odporne na rozerwanie. Posiadają zgrzew typu gwiazda, dzięki czemu świetnie dopasowują się do okrągłych śmietników. Szczelny zgrzew zapobiega przeciekaniu zawartości worka do pojemnika. Praktyczne "uszy" pozwalają na szybkie i higieniczne zawiązanie worka oraz jego przenoszenie. Znakomicie sprawdzą się w domu, biurze, miejscach publicznych czy placówkach medycznych. Pasują do większości pojemników na odpady.

Worki na śmieci STELLA wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu.

Kolor dominujący
Fioletowy
Pojemność
120 L
Zapach
Lawendowy
Ilość
10 szt
Długość
122 cm
Szerokość
70 cm
Grubość
24 µm
Zamknięcie
uszy
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.