Woreczki na mrożonki 3L 30szt z klipsami

Woreczki na mrożonki 3L 30szt z klipsami

Anna Zaradna

Woreczki na mrożonki 3L 30szt

Cechy:

✅ długość: 34 cm

✅ szerokość: 25 cm

✅ ilość: 30 sztuk

✅ pojemność: 3 litry

✅ kolor: przezroczysty

✅ surowiec: folia HDPE do kontaktu z żywnością

✅ dołączone klipsy do zamykania woreczka

Obecnie brak na stanie
2,99 zł
Brutto

 

Dlaczego warto kupić torebki na mrożonki marki Anna Zaradna?

✔ Torebki na mrożonki Anna Zaradna to sprawdzony sposób na zamrażanie i przechowywanie żywności. Przed mrożeniem zapakuj jedzenie w grube torebki na mrożonki, a zachowasz w ten sposób świeżość, witaminy i mikroelementy.

✔ Znakomicie sprawdzają się do mrożenia owoców, warzyw, mięs. Gruba folia, z której są wykonane torebki nie przykleja się do zamrażanych produktów i chroni je przed przemrożeniem oraz innym zapachami.

✔ Opakowanie zawiera praktyczne klipsy do zamykania, zapewniając szczelność torebki. Torebki na mrożonki są wykonane z folii LDPE przeznaczonej do kontaktu z żywnością.

Zastosowanie:

✔ W gospodarstwach domowych,

✔ W domowych kuchniach,

✔ W restauracjach,

✔ Lokalach gastronomicznych,

✔ Podczas pikników

Jak używać?

Włóż do torebki żywność, którą chcesz zamrozić. Torebkę zamknij szczelnie klipsem znajdującym się w opakowaniu, wyciśnij powietrze. Na opakowaniu, w miejscu do tego wyznaczonym, opisz zawartość oraz zapisz datę zamrożenia. Włóż do zamrażarki.

Rodzaj
Torebki na mrożonki
Liczba sztuk
30
Pojemność
3l
Brak opini

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.