Folia do żywności oddychająca 30m box...

Folia do żywności oddychająca 30m box STELLA

Szczegółowe dane:

Długość: 30 metrów

Szerokość: 30 cm

Grubość: 8,5 mikronów

Oddychająca

Kolor: transparentny niebieski

6,70 zł
Brutto

 

Dlaczego warto kupić folie do żywności marki Stella?

✔ Dzięki użyciu folii zapachy w lodówce nie przenikają się, więc ulubione danie zawsze będzie miało swój oryginalny zapach i smak.

✔  Ze względu na swoje właściwości .folia samoistnie przylgnie do potrawy lub pojemnika, co znacznie ułatwia szczelne pakowanie.

✔ Używając folii do żywności masz pewność, że potrawy dłużej zachowują swoją świeżość, naturalny aromat oraz witaminy i mikroelementy

Zastosowanie:

✔ W gospodarstwach domowych,

✔ W domowych kuchniach,

✔ W restauracjach, stołówkach,

✔ W sklepach spożywczych,

✔ W lokalach gastronomicznych,

✔  Do przechowywania żywności

✔ Do pakowania kanapek do szkoły

✔ Do marynowania mięsa

Jak używać?

Służy do przechowywania żywności, zachowując jednocześnie jej naturalny smak, aromat i wartości odżywcze. Nie przesusza przechowywanych w niej produktów, a także zachowuje ich świeżość. Chroni przed przenikaniem zapachów z innych produktów. Nie należy jej stosować w przypadku tłuszczów stałych. Zastosowanie specjalnej folii PVC, pozwala na dłuższe przechowywanie żywności niż w zwykłej folii. Znakomicie sprawdzi się do pakowania kanapek do szkoły czy podczas pikniku zachowując świeżość potraw przez długi czas. W folię do żywności zapakujesz resztki jedzenia by uniknąć ich zepsucia i marnowania jedzenia. Folia do żywności będzie idealnym pomocnikiem podczas marynowania mięsa w lodówce

Rodzaj
Folia do żywności
Długość
30m
Szerokość
30 cm
Grubość
8,5mikronów
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.