ST Folia aluminiowa z tłoczeniem 10m...

ST Folia aluminiowa z tłoczeniem 10m rolka

Szczegółowe dane:

Długość: 10 metrów

Szerokość: 29 cm

Grubość: 12 mikronów

Żaroodporna

Dwustronna

01242
5,99 zł
Brutto

 

Dlaczego warto kupić folie aluminiową marki Stella?

✔ Folia aluminiowa z tłoczeniem Stella jest wyjątkowo trwała i odporna na przypadkowe przerwania.

✔Służy do grillowania, pieczenia, zamrażania, odgrzewania i przechowywania potraw. Potrawy przyrządzane w folii aluminiowej.

✔ Specjalne tłoczenie dodatkowo zwiększa wytrzymałość folii. Folii aluminiowej nie można używać do kontaktu z żywnością o charakterze kwaśnym.

Zastosowanie:

✔ W gospodarstwach domowych,

✔ W domowych kuchniach,

✔ W restauracjach, stołówkach,

✔ W sklepach spożywczych,

✔ Lokalach gastronomicznych,

✔ Podczas grillowania i pikników,

✔ Podczas pieczenia,

✔ Przechowywanie i ochrona żywności

Jak używać?

Po rozwinięciu folii zauważysz, że jej jedna strona jest błyszcząca, a druga matowa. Błyszcząca strona folii odbija ciepło, natomiast matowa je przepuszcza. Podczas przyrządzania potraw owiń produkty błyszczącą stroną do wewnątrz – wtedy ciepło np. z piekarnika szybciej przeniknie do owiniętego w folię aluminiową mięsa i zostanie tam na dłużej. Matową stroną folii aluminiowej owiń swoje potrawy, jeśli chcesz je przechować. Dzięki temu upieczone mięso będzie dłużej świeże. Pamiętaj, że folia aluminiowa przeznaczona jest do kontaktu z żywnością i możesz jej używać do niemal wszystkich potraw, oprócz tych o charakterze kwaśnym.

Rodzaj
Folia aluminowa
Długość
10m
Szerokość
29 cm
Grubość
12mikronów
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.