Ściereczka ścierka z mikrofibry do...

Ściereczka ścierka z mikrofibry do naczyń Stella

Szczegółowe dane:

Długość: 35 cm

Szerokość 55 cm

Ilość: 1 sztuka

Kolor: błękitny, fioletowy, różowy, szary

Kształt: prostokątny

Gramatura: 280 g/m2

Skład: 80% poliester 20% poliamid

11,35 zł
Brutto

 

Dlaczego warto kupić ściereczki uniwersalne marki Stella?

✔ Ściereczka z mikrofibry do naczyń szybko i łatwo czyści naczynia kuchenne, usuwa zacieki, płyny, kurz i zabrudzenia. Skuteczna zarówno na mokro i sucho.

✔ Skuteczna nawet bez użycia detergentów, co czyni ją doskonałą dla alergików i osób nadwrażliwych na chemię. Ściereczka jest zaopatrzona w zawieszkę z opisem konserwacji oraz logo Stella.

✔ ów i osób nadwrażliwych na chemię. Ściereczka jest zaopatrzona w zawieszkę z opisem konserwacji oraz logo Stella. Wykonana z wyjątkowo chłonnej i trwałej mikrofibry - do użytku przez okres około 2 lat. Zapakowana w kartonowy box z praktycznym okienkiem, przez które można zobaczyć ściereczkę i dotknąć jej faktury.

Zastosowanie:

✔ Do sprzątania na mokro

✔ Do sprzątania na sucho

✔ W domu

✔ W restauracjach, lokalach gastronomicznych

✔ Jako ręcznik kuchenny

Jak używać?

Idealna do czyszczenia naczyń kuchennych, usuwa zacieki, płyny, kurz i zabrudzenia. Skuteczna zarówno na mokro i sucho. Może być używana jako ściereczka lub ręcznik kuchenny. Wielokrotnego użytku. Po użyciu wypłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Rodzaj
Ściereczka do naczyń
Ilość
1 szt
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.