Środki czystości


Profesjonalne środki czystości

Sklep internetowy czystyszop.pl to miejsce, gdzie zawsze czeka szeroki wybór środków czystości. W sprzedaży mamy:

 • preparaty do codziennego utrzymywania czystości, w tym do uniwersalnego zastosowania,
 • specjalistyczne środki do gruntownego sprzątania, w tym do odtłuszczania, doczyszczania powierzchni i likwidowania uporczywych zabrudzeń oraz nieprzyjemnych zapachów,
 • środki czystości do dezynfekcji powierzchni, 
 • środki czystości przeznaczone do kuchni, 
 • mydła,
 • odświeżacze powierza i neutralizatory nieprzyjemnych zapachów,
 • środki czystości do czyszczenia sanitariatów,
 • preparaty do prania tapicerki i dywanów.

Ofertę uzupełniają:

 • czyściwa,
 • ręczniki papierowe,
 • worki na śmieci o różnych pojemnościach
 • i inne akcesoria do sprzątania.

Dostępne w naszej ofercie środki czystości pozwalają świadczyć profesjonalne usługi sprzątania, pozostawiając każde pomieszczenie higienicznie czyste. Profesjonalne środki czystości skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, doskonale myją, doczyszczają i pielęgnują. Ponadto proponowane przez nas środki czystości działają antystatycznie, zapobiegają zaparowywaniu powierzchni i pozostawiają po sobie uczucie świeżości.

Nasze środki czystości przeznaczone są do sprzątania pomieszczeń biurowych, lokali gastronomicznych, lokali handlowych, toalet publicznych, szatni, środków komunikacji publicznej i innych miejsc użyteczności publicznej. Prezentowane środki czystości znajdują jednak zastosowanie nie tylko w miejscach publicznych, ale też w domach prywatnych. Dlatego zachęcamy klientów indywidualnych, a nie tylko komercyjnych, do zapoznania się z naszą ofertą i do dokonywania zakupów.

Atutem profesjonalnych środków czystości jest ich wyjątkowa skuteczność. Skoncentrowane profesjonalne środki czystości pozwolą utrzymać czystość przy minimalnym nakładzie pracy. Preparaty te dają doskonałe efekty, a do tego są bardzo wydajne.  Są to też środki bezpieczne, które nie uczulają i nie są toksyczne.

Specjalistyczne środki czystości

W sklepie internetowym czystyszop.pl proponujemy zróżnicowany asortyment, który stale poszerzamy, tak aby nasi klienci mogli znaleźć kompleksową ofertę do swoich firm i domów. Ponieważ starannie dobieramy poszczególne produkty to zawsze można znaleźć u nas najskuteczniejsze i najbardziej wydajne produkty. Zawsze stawiamy na wiodących producentów specjalistycznej chemii do profesjonalnego sprzątania. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas niezbędne dla siebie produkty, a zakupy będą łatwe i wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.