Aktywne filtry

Rękawiczki nitrylowe

👆 Nitrylowe rękawiczki są niezbędne wszędzie tam, gdzie zależy nam na ochronie dłoni przed groźnymi patogenami chorobotwórczymi, przenoszonymi między innymi przez krew i płyny ustrojowe, a także przed chemikaliami. Jednorazowe rękawiczki nitrylowe zapewniają doskonałą ochronę w tym zakresie, a przy tym są wygodne. Zapewniają pewny chwyt, nawet śliskich przedmiotów, zarówno na mokro, jak i na sucho, między innymi dzięki teksturowaniu. Zaletą rękawiczek nitrylowych jest też fakt, że są tańsze od wielu innych wariantów, a przy tym trwalsze. Użyta przy ich produkcji syntetyczna guma nitrylowa jest mocniejsza niż popularny lateks, a przez to zapewnia większą ochronę zarówno przed wieloma substancjami chemicznymi, w tym tłuszczami i rozpuszczalnikami, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. Ich zaletą jest też fakt, że po rękawice nitrylowe śmiało mogą sięgnąć ci, którzy są uczuleni na lateks. Wszystko dlatego, że są one wykonane z syntetycznego, a nie naturalnego kauczuku.

Mocne rękawiczki nitrylowe

Choć rękawiczki nitrylowe nie są tak elastyczne, jak te wykonane z gumy lateksowej, to w zupełności wystarczą podczas wykonywania podstawowych czynności medycznych, pielęgnacyjnych czy też kosmetycznych. Wszystko dlatego, że zapewniają optymalną wrażliwość dotykową i są dobrze dopasowane do dłoni. Jest to zatem idealny środek ochrony osobistej podczas zmiany opatrunków, wykonywania zastrzyków, przeprowadzania badań lekarskich i diagnostycznych czy też realizowania takich usług jak manicure i pedicure. Mogą z nich korzystać lekarze, pielęgniarki, laboranci, weterynarze, ratownicy medyczni, fryzjerzy, kosmetyczki etc. Można też używać rękawic nitrylowych do kontaktu z żywnością, jak również do wykonywania codziennych czynności w ramach sprzątania, gotowania i zmywania. Gwarantujemy, że wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie, w tym rękawiczki nitrylowe, spełniają rygorystyczne wymagania pod względem jakości i trwałości.

Rękawiczki nitrylex

Rękawiczki nitrylowe cieszą się uznaniem, ze względu na brak charakterystycznego, nieprzyjemnego zapachu. W dodatku są dostępne w wielu kolorach – niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym czy też białym. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. W razie konieczności można liczyć na nasze profesjonalne doradztwo, przy wyborze odpowiednich środków ochrony osobistej. Szeroka gama produktów z pewnością umożliwi wybór właściwych rękawiczek, zarówno pod kątem przeznaczenia, jak i rozmiaru oraz innych parametrów.