Slide background

99% naszych przesyłek zamówionych do 18 dociera już na drugi dzień!

Wysyłamy zamówienia do godz. 18!

Nasza historia rozpoczęła się w 2020 roku z chwilą otwarcia pierwszego biura i magazynu. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami od czystości w szerokim znaczeniu. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji. CzystySzop to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy o bardzo szerokim asortymencie, który nieustannie poszerzamy o kolejne nowości.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów. Naszą największą siłą są ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby kupujących. Nasz zespół stale się powiększa, składa się głównie z pasjonatów, którzy mają mnóstwo energii do pracy i masę dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znają się na sprzedawanych produktach. Chętnie pomagamy w wyborze asortymentu dobierając towar dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Wiedza i zorientowanie na potrzeby naszych partnerów pozwalają nam oferować optymalne rozwiązania oparte na wzajemnej współpracy. Skutecznie realizowana strategia pozwala nam docierać z ofertą do szerokiego grona odbiorców. Wspieramy swoich klientów w codziennych staraniach o bardziej zrównoważone podejście do zakupów. Nasze kompetencje pozwalają traktować nas jako solidnego partnera w biznesie.