Aktywne filtry

Preparaty do dezynfekcji

Prezentowane w sklepie internetowym czystyszop.pl środki do dezynfekcji to szereg produktów przeznaczonych zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych. Preparaty do dezynfekcji  pozwalają na skuteczne usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów. Kompletując asortyment stawiamy na preparaty, które działają skutecznie, a jednocześnie nie niszczą dezynfekowanych powierzchni i narzędzi. Dostępne u nas środki dezynfekujące znajdują zastosowanie w placówkach medycznych, w obiektach takich jak salony kosmetyczne, zakłady fryzjerskie czy też salony tatuażu, jak również w lokalach gastronomicznych, w placówkach edukacyjnych, na produkcjach i wszędzie tam, gdzie higiena jest niezwykle ważna. Prezentowane w sklepie internetowym czystyszop.pl preparaty do dezynfekcji mogą mieć działanie natychmiastowe, jak i przedłużone.

Płyn do dezynfekcji rąk

Profilaktyka zakażeń wywołanych drobnoustrojami chorobotwórczymi, takimi jak bakterie, grzyby i wirusy pozwala skutecznie obniżyć ryzyko wystąpienia groźnych chorób, do rozwoju których w sposób bezpośredni przyczyniają się wymienione mikroorganizmy. Gotowe do użycia płyny do dezynfekcji rąk skutecznie dezynfekują skórę dłoni, zwalczając bakterie, wirusy i grzyby. Są to produkty przebadane dermatologicznie, a tym samym nie wysuszają dłoni i nie podrażniają ich. Płyny do dezynfekcji rąk są dostępne w wygodnych opakowaniach, które umożliwiają łatwe i higieniczne dozowanie preparatu.

Środki dezynfekujące powierzchnie

Na każdej powierzchni bytują drobnoustroje chorobotwórcze. Dotykanie tych powierzchni przez osoby zdrowe zwiększa ryzyko, że przeniosą patogeny do swojego organizmu wywołując rozwój choroby. Dlatego tak ważna jest systematyczna dezynfekcja często dotykanych powierzchni oraz całych pomieszczeń z pomocą profesjonalnych preparatów. Jest to szczególnie istotne w miejscach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Prawidłowa dezynfekcja jest możliwa dzięki zastosowaniu odpowiedniego środka o właściwym stężeniu, pokrycie nim wybranej powierzchni i przestrzeganie czasu stosowania, tak aby unieszkodliwić drobnoustroje chorobotwórcze. Ze swojej strony pomagamy dopasować środki dezynfekujące do konkretnych potrzeb, tak aby jak najlepiej sprawdziły się w miejscu przeznaczenia. Biobójcze środki prezentowane w naszej ofercie są bezpieczne dla ludzi i mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej, a więc w placówkach medycznych, w obiektach handlowych, w placówkach edukacyjnych, w salonach usługowych etc. 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą na środki dezynfekujące, zarówno do odkażania powierzchni, jak i do dezynfekcji rąk. Z pewnością bez trudu uda się znaleźć preparat o odpowiednim działaniu oraz optymalnej pojemności.