Aktywne filtry

Dezynfekcja rąk

Czystyszop.pl sklep ze środkami czyszczącymi, w którym znajdują się profesjonalne środki do dezynfekcji rąk. Dzięki nim można bez trudu utrzymać czyste, wolne od zarazków ręce. Płyny do dezynfekcji rąk są niezastąpione wszędzie tam, gdzie higiena rąk jest priorytetem, a dostęp do wody i mydła jest ograniczony. Proponowane przez nas preparaty są skomponowane tak, by ich skład skutecznie zabijał drobnoustroje chorobotwórcze, takie jak wirusy, bakterie i grzyby, a jednocześnie by nie uszkadzały delikatnej skóry dłoni. Nawet podczas wielokrotnej aplikacji w ciągu dnia. Ponadto środki te mają przyjemny zapach, dzięki czemu ich stosowanie nie wiąże się z dyskomfortem, lecz przeciwnie – jest przyjemne. Niektóre preparaty zawierają też w swoim składzie glicerynę, która pomaga nawilżać i pielęgnować dłonie oraz aloes, który również chroni skórę przed wysuszeniem.

Oferowane przez nas preparaty nadają się też do dezynfekcji skóry przed iniekcjami i innymi zabiegami. Podczas takiego zastosowania należy spryskać skórę lub nałożyć preparat z pomocą gazika na czystą i nieuszkodzoną skórę.

Płyny do dezynfekcji rąk

Dostępne u nas płyny do dezynfekcji rąk aplikuje się z pomocą wygodnych pompek. Wiele z nich jest dostępnych butelkach o większej pojemności, dzięki czemu świetnie nadają się do postawienia w miejscach publicznych – w sklepach, w placówkach medycznych, w lokalach gastronomicznych, w klubach sportowych, w placówkach edukacyjnych itp. Szerokie spektrum działania i szybkość, pozwala zlikwidować różnego typu patogeny przenoszone na dłoniach nawet w ciągu kilkunastu sekund. Każdy płyn bakterio-wiruso-grzybobójczy do dezynfekcji rąk to doskonały wbór.

Żele do dezynfekcji rąk

Alternatywą dla płynów do dezynfekcji rąk, są gotowe do użycia alkoholowe preparaty do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk w postaci żelu. Te preparaty również nie wysuszają i nie podrażniają rąk, a jednocześnie dokładnie zwalczają bakterie, grzyby i wirusy. Płyny i żele do dezynfekcji rąk są dostępne w naszym sklepie w opakowaniach od 500ml po kanistry 5-litrowe. Tym samym można wybrać odpowiedni preparat zarówno do własnego zastosowania, jak i do oddania go do użytku w miejscu publicznym.

Skuteczna dezynfekcja rąk to jednak nie sam preparat, ale też jego właściwa aplikacja. Najlepiej nakładać żel do dezynfekcji rąk lub płyn dezynfekcyjny do rąk na czyste i osuszone dłonie. Następnie taki preparat należy równomiernie rozprowadzić na dłoniach i wcierać go w skórę, zwracając szczególną uwagę na przestrzenie pomiędzy palcami i na paznokcie.