Slide background

99% naszych przesyłek zamówionych do 18 dociera już na drugi dzień!

Wysyłamy zamówienia do godz. 18!

Aktywne filtry

Rękawiczki jednorazowe

W sklepie internetowym czystyszop.pl zapewniamy szeroki wybór rękawiczek jednorazowych. Do wyboru są:

  • rękawiczki nitrylowe,
  • rękawiczki lateksowe,
  • rękawiczki winylowe,
  • rękawiczki foliowe, 
  • rękawiczki gumowe.

Rękawiczki jednorazowe, kwalifikowane jako wyrób medyczny, są podstawą zachowania odpowiedniego poziomu higieny i bezpieczeństwa w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, w lecznicach weterynaryjnych, w gabinetach zabiegowych, ale też w salonach kosmetycznych, w salonach tatuażu, w zakładach fryzjerskich. Szeroka oferta obejmująca rękawiczki nitrylowe, rękawiczki lateksowe i rękawiczki winylowe, to właśnie propozycja dla placówek medycznych, zakładów kosmetycznych i innych miejsc, gdzie ochrona zdrowia personelu, pacjentów i klientów jest szczególnie istotna. Są to oczywiście modele niejałowe, dostępne w wersji pudrowej lub bezpudrowej. W szczególnych okolicznościach niezbędne są sterylne, lateksowe rękawiczki chirurgiczne, ale w pozostałych przypadkach profesjonalne rękawiczki jednorazowe są w zupełności wystarczającą ochroną, zarówno przed patogenami chorobotwórczymi, jak i wieloma substancjami chemicznymi i barwnikami.

Proponowane przez nas rękawiczki jednorazowe są mocne, wytrzymałe i zapewniają wygodę oraz komfort pracy nawet przez długi czas. Bez trudu można wśród nich znaleźć modele bezpieczne nawet dla alergików i osób uczulonych na lateks. Niektóre modele zapewniają też podwyższoną ochronę poprzez większą odporność na uszkodzenia i ochronę nie tylko dłoni, ale też nadgarstków i przedramion.

Naszą ofertę uzupełniają jednorazowe rękawiczki foliowe, idealne do wykorzystania między innymi w branży spożywczej. Nie zabrakło też gumowych rękawiczek, stosowanych przede wszystkim do wykonywania prac domowych i ogrodniczych. 

Opakowania rękawiczek jednorazowych

Większość typów dostępnych w sklepie internetowym czystyszop.pl rękawiczek jednorazowych jest pakowana w po 100 sztuk. Oryginalne opakowanie rękawiczek jest skonstruowane tak, że bez trudu można pobierać z niego odpowiednią ilość rękawiczek, bez konieczności przekładania ich do innego pojemnika. Całość przy tym wygląda estetycznie, a widoczne oznaczenia pozwalają szybko zidentyfikować typ i rozmiar rękawiczek.

Rękawiczki jednorazowe - rozmiary

Dla wygody użytkowników przygotowaliśmy wiele wariantów rękawiczek ochronnych. Są wśród nich rękawiczki o różnych wymiarach, tak aby każdy znalazł odpowiednią wielkość. Rękawiczki jednorazowe w rozmiarze XS i S to propozycja przede wszystkim dla kobiet o drobnych dłoniach, a także dla dzieci. Rękawiczki w rozmiarze M zapewnią idealne dopasowanie do dłoni większości pań. Jednorazowe rękawiczki w rozmiarze L sprawdzą się przede wszystkim dla kobiet o szerszych dłoniach i dla mężczyzn o szczupłych rękach. Rękawiczki XL to z kolei propozycja dla panów o sporych dłoniach. Przygotowaliśmy także rękawiczki w dwóch wariantach:

  • rękawice jednorazowe bezpudrowe,
  • rękawice jednorazowe pudrowane.

Te ostatnie umożliwiają założenie rękawiczek nawet na wilgotną skórę, poprawiając komfort użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.