Kategorie

Aktywne filtry

Worki na śmieci

Worki na śmieci są niezbędne w procesie sprzątania. Ponadto większość firm i gospodarstw domowych jest zobowiązana do segregacji odpadów. Dlatego nie mogło zabraknąć worków na śmieci w sklepie internetowym czystyszop.pl. Wśród dostępnych u nas produktów są:

  • worki na śmieci 20 l,
  • worki na śmieci 35 l,
  • worki na śmieci 60 l,
  • worki na śmieci 120 l,
  • worki na śmieci 160 l,
  • worki na śmieci 240 l.

Są to worki na śmieci w różnych wariantach, z taśmą ściągającą i z uszami. Wiele z nich zostało wzbogaconych o substancje zapachowe, owocowe, cytrusowe, miętowe i inne. To także worki na śmieci w różnych kolorach, co ułatwia między innymi segregację odpadów. Różne pojemności, pozwalają dopasować worki na śmieci do indywidualnych potrzeb. W gospodarstwach domowych najczęściej przydatne są worki od dwudziestu do sześćdziesięciu litrów. Na uwagę zasługują jednak supermocne worki na śmieci 160 l i worki na śmieci 240 l. Zastosowana przy ich produkcji gruba folia sprawia, że worki te są niezwykle odporne na duże obciążenia i przypadkowe rozdarcia. Z kolei gwieździsty zgrzew dna sprawia, że są niezwykle szczelne, a przy tym dobrze sprawdzają się w przypadku stosowania okrągłych pojemników na odpady.

Ekologiczne worki na śmieci

Ponieważ ochrona środowiska naturalnego jest ważna nie tylko dla nas, ale też dla naszych klientów to większość naszych produktów stanowią ekologiczne worki na śmieci. Są wyroby wyprodukowane z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych. Co ważne, nadają się one do ponownego recyklingu! Dzięki temu nie trzeba się martwić, że stosując worki foliowe przyczyniamy się do degradacji środowiska. Przeciwnie – wybierając takie produkty wspieramy czynnie ochronę środowiska.

W naszym sklepie internetowym czystyszop.pl można zawsze znaleźć worki na śmieci o różnych pojemnościach wykonane z wielu odmian folii. To produkty wytrzymałe, które świetnie nadadzą się do wyrzucania odpadów gospodarczych i śmieci większości rodzajów. Dzięki praktycznym uszom lub taśmom, zastosowanym w większości worków, można bez trudu zawiązać worek z odpadami oraz przenieść go do kontenera zbiorczego. Stawiamy na sprawdzone produkty pochodzące od najlepszych marek, takich jak Stella czy Anna Zaradna. 

Szeroki wybór worków pod względem grubości folii, pojemności, oryginalnych kolorów, świeżych zapachów i innych parametrów sprawia, że każdy z naszych klientów może znaleźć odpowiednie worki na śmieci do domu, do biura, do prowadzonego lokalu handlowego lub usługowego. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego czystyszop.pl i życzymy udanych zakupów.