Rozmiar M


Rękawiczki jednorazowe – rozmiar M

Rękawiczki jednorazowe w rozmiarze M to jeden z najbardziej popularnych wariantów. To rozmiar, który wybiera większość kobiet. Dlatego przygotowaliśmy:

  • rękawiczki lateksowe rozmiar M,
  • rękawiczki nitrylowe rozmiar M,
  • rękawiczki winylowe rozmiar M,
  • rękawiczki foliowe rozmiar M.

Szeroką gamę produktów uzupełniają rękawice lateksowe wielokrotnego użytku, czyli gumowe rękawiczki gospodarcze również w rozmiarze M.

Rękawiczki lateksowe M

Rękawice lateksowe doskonale chronią przed patogenami chorobotwórczymi oraz substancjami chemicznymi. Ze względu na elastyczność i wytrzymałość ich zakładanie i zdejmowanie nie stanowi żadnego problemu. Ponadto są wygodne, świetnie dopasowują się do dłoni i nie ograniczają swobody ruchu czy też wrażliwości dotyku. Świetnie sprawdzają się w praktyce szpitalnej, ale też poza placówkami medycznymi. Mogą być stosowane w przemyśle, w przetwórstwie żywności, w branży kosmetycznej i w wielu innych przypadkach. Możliwość wykonywania precyzyjnych ruchów, komfort użytkowania, hydrofobowość, odporność na penetrację wirusów i innych patogenów to główne zalety jednorazowych rękawiczek lateksowych. Nie można też nie wspomnieć o tym, że są przyjazne środowisku, bowiem ulegają biodegradacji! Rękawiczki lateksowe w rozmiarze M to jeden z najchętniej wybieranych produktów z naszej oferty.

Rękawiczki nitrylex M

Rękawice nitrylowe są wykonane z syntetycznego kauczuku, dlatego nie uczulają i są odpowiednim wyborem dla tych, którzy nie mogą stosować rękawiczek lateksowych. Podobnie jak lateksowe, rękawiczki nitrylowe dopasowują się do dłoni, nie zaburzają czucia i nie ograniczają swobody ruchów. Znane są też z większej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatur. Podobnie jak rękawiczki lateksowe, rękawiczki nitrylex stanowią barierę dla wirusów i bakterii. Dodatkowo dobrze chronią przed wieloma substancjami chemicznymi. Z racji tego, że są trochę mniej rozciągliwe wybór odpowiedniego rozmiaru jest bardzo istotny. W czystyszop.pl można jednak znaleźć rękawice nitrylowe w wielu rozmiarach, przez co dopasowanie odpowiednich rękawiczek ochronnych nie stanowi problemu.

Rękawice winylowe M

Choć są najmniej rozciągliwe, to rękawice winylowe cieszą się dużą popularnością. Nie otulają tak szczelnie dłoni, co w odczuciu wielu osób poprawia komfort pracy, szczególnie jeśli noszą rękawiczki przez dłuższy czas. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istotne jest zachowanie higieny, ale nie wymaga się zegarmistrzowskiej precyzji, a więc w przetwórstwie, w gastronomii czy też w zakładach kosmetycznych i fryzjerskich. Rękawiczki winylowe nie uczulają, więc można je polecić każdemu. Aby jednak zapewniały komfort kluczowe jest dopasowanie rękawiczek do użytkownika. Za małe nie rozciągną się i będą krępować ruchy, za duże – będą się zsuwać. Dlatego przygotowaliśmy różne warianty, w tym rękawiczki jednorazowe w rozmiarze M, aby można było dopasować ich tęgość do swojej dłoni.

W dość uniwersalnym rozmiarze M w sklepie internetowym czystyszop.pl prezentujemy również rękawiczki foliowe, szczególnie chętnie wykorzystywane w branży spożywczej oraz gumowe rękawice wielokrotnego użytku, dedykowane osobom, wykonującym dowolne prace porządkowe.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.