Rozmiar L


Rękawiczki jednorazowe – rozmiar L

Rozmiar L, zaraz obok rozmiaru M, to najchętniej wybierana wielkość rękawiczek ochronnych. Rozmiar pasuje na damskie dłonie o większej tęgości i na szczupłe dłonie męskie. Wśród rękawiczek ochronnych o rozmiarze L w sklepie internetowym czystyszop.pl mamy w sprzedaży:

  • rękawice lateksowe L,
  • rękawiczki nitrylex L,
  • rękawiczki lateksowe L,
  • rękawiczki foliowe L.

Ofertę uzupełniają gumowe gospodarcze rękawiczki wielorazowego użytku, również w rozmiarze L.

Rękawice lateksowe – L

Rękawice lateksowe są cenione za dużą rozciągliwość i idealne dopasowanie do dłoni. Zapewniają one maksymalną ochronę przed drobnoustrojami chorobotwórczymi oraz przed wieloma substancjami chemicznymi. Dlatego to świetny wybór dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, laborantów i innych osób, dla których wyjątkowo liczy się bezpieczeństwo i higiena pracy. Różne warianty, w tym rękawiczki z dodatkową teksturą na końcach palców ułatwiają wykonywanie precyzyjnych czynności. Ciekawą propozycją są rękawice lateksowe z serii ambulance® high risk, które są specjalnie wzmocnione, a ich długość sprawia, że chronią nie tylko dłonie, ale też nadgarstki i przedramiona. Są przy tym łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu.

Rękawiczki nitrylowe – rozmiar L

Rękawiczki nitrylowe w rozmiarze L są mniej elastyczne niż rękawiczki lateksowe, ale za to są wytrzymalsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz kontakt z substancjami chemicznymi. Równie dobrze dopasowują się do dłoni i zapewniają doskonałą ochronę. Z racji tego, że nie uczulają, coraz częściej wypierają jednorazowe rękawiczki z lateksu. Tym samym rękawiczki nitrylowe w rozmiarze L to jeden z najchętniej wybieranych produktów przez szpitale, przychodnie, kliniki weterynaryjne, studia urody, studia tatuażu, zakłady fryzjerskie itp. Rękawiczki nitrylowe L są też niezastąpione w domu, podczas sprzątania, majsterkowania lub wykonywania drobnych prac ogrodniczych. Nadają się też do kontaktu z żywnością, dlatego można je stosować na przykład przy przygotowaniu potraw ze składników mocno barwiących, intensywnie pachnących lub kwaśnych. Nie mają zapachu, więc nie wpłyną na smak i zapach żywności.

Rękawice winylowe – rozmiar L

Rękawiczki winylowe L to doskonały wybór jeśli ponad precyzję ruchów i bezwzględną ochronę, stawia się wygodę i komfort skóry. Z racji tego, że nie opinają dłoni nie ma ryzyka odparzenia skóry nawet podczas wielogodzinnej pracy. Większa swoboda ułatwia wykonywanie wielu zadań, przy których wymaga się szczególnej higieny, na przykład w przetwórstwie. Dlatego rękawice winylowe w rozmiarze L to pierwszy wybór dla tych, dla których liczy się wygoda podczas pracy i jednocześnie zachowanie higieny. Aby rękawice winylowe spełniały swoje zadanie muszą być dobrze dopasowane pod względem tęgości. Za duże będą się zsuwać, za małe – opinać dłoń powodując dyskomfort.

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego rękawice winylowe w rozmiarze L, jak również rękawiczki lateksowe i nitrylowe oraz foliowe, pozwalają wybrać rękawiczki jednorazowe odpowiednio do przeznaczenia. Rozmaite warianty, w tym wersja przedłużona, wariant bezpudrowy i pudrowy, a nawet różne kolory pozwalają idealnie dopasować rękawiczki ochronne do własnych potrzeb.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.