Rozmiar XS


Rękawiczki jednorazowe – rozmiar XS

W sklepie internetowym czystyszop.pl można znaleźć różne warianty rękawiczek nitrylowych i winylowych w rozmiarze XS. To idealny rozmiar dla kobiet o drobnych dłoniach, a także dla starszych dzieci. Takie rękawiczki będą idealnie przylegały do dłoni, nie krępując ruchów i nie zmniejszając czucia. Dzięki temu wszelkie czynności można przeprowadzać dokładnie, bez utraty komfortu i wygody. Dopasowanie do dłoni i zastosowane rozwiązania, takie jak tekstura na końcach palców ułatwiają wykonywanie pracy i chwytanie nawet śliskich przedmiotów. Ponadto można wybrać rękawiczki w wersji pudrowej i bezpudrowej, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Rękawiczki nitrylowe XS

Rękawiczki nitrylowe w rozmiarze XS są idealnym wyborem dla osób, które poszukują mocnych, elastycznych i dokładnie dopasowanych do dłoni rękawiczek jednorazowych. Ich popularność wynika z faktu, że nie uczulają, są wygodne, a do tego znajdują szerokie zastosowanie. Śmiało można je używać na co dzień, realizując zadania w zakresie:

  • opieki medycznej,
  • opieki pielęgniarskiej,
  • zabiegów stomatologicznych,
  • leczenia weterynaryjnego,
  • zabiegów kosmetycznych, 
  • zabiegów fryzjerskich,
  • wykonywania tatuaży,
  • przygotowywania żywności,
  • drobnych prac montażowych,
  • prac domowych i ogrodniczych

itp. 

Rękawice nitrylowe są też dostępne w wielu kolorach, np. zielonym, niebieskim i pomarańczowym. Dzięki temu można je dopasować do swojego wizerunku, a także do kolorystyki stroju służbowego.

Rękawiczki jednorazowe XS – winylowe

Alternatywą są bezbarwne, przezroczyste rękawiczki winylowe. To rękawiczki jednorazowe w rozmiarze XS, które są skierowane do tych, którzy wolą większą swobodę dłoni. Materiał rękawiczki nie przylega w tym wypadku idealnie do skóry, zapobiegając odparzeniom i uczuciu dyskomfortu, nawet podczas długiej pracy z ich wykorzystaniem. Rozmiar XS sprawi, że rękawiczki nie będą się zsuwać nawet z drobnych, kobiecych dłoni, zapewniając wygodę ich użytkowania. Choć tego typu rękawice zapewniają mniejszą ochronę niż rękawiczki nitrylowe, to są idealne wszędzie tam gdzie zależy nam przede wszystkim na ochronie skóry rąk, na przykład przed detergentami i barwnikami.

Wybór rękawiczek w odpowiednim rozmiarze jest kluczowy zarówno ze względu na wygodę użytkowania, jak i na stopień bezpieczeństwa i higieny, który mają zapewniać. Na szczęście większość typów rękawiczek jednorazowych jest dostępnych w rozmiarze XS, więc osoby o szczupłych dłoniach bez trudu dopasują odpowiednie dla siebie rękawiczki ochronne. W razie wątpliwości przy dokonywaniu wyborów chętnie pomożemy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i specyfiką poszczególnych produktów dostępnych w naszym asortymencie. 

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.