Rękawiczki czarne


Rękawice jednorazowe czarne

Prezentujemy rękawice diagnostyczne i ochronne, niesterylne do jednorazowego użycia w kolorze czarnym dostępne w sklepie internetowym czystyszop.pl. To przede wszystkim czarne rękawiczki nitrylowe, które są polecane między innymi do wykonywania iniekcji, pobierania i przygotowywania materiału biologicznego do badań, do podawania leków i pokarmu pacjentom, do opatrywania ran i dokonywania zmian opatrunku, jak również do wykonywania czynności pielęgnacyjnych przy osobach starszych i chorych. Z takich rękawiczek mogą z powodzeniem korzystać także weterynarze, lekarze stomatologii, laboranci. Ponadto po rękawice jednorazowe czarne szczególnie chętnie sięgają mechanicy, ogrodnicy, fryzjerzy, tatuażyści, a więc osoby wykonujące prace w kontakcie ze smarami, olejami, tłuszczami i barwnikami. To zapewnia im estetyczny wygląd w każdej sytuacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na czarne rękawiczki gumowe do jednorazowego użytku oraz do obejrzenia pozostałych produktów dostępnych w sprzedaży w sklepie internetowym czystyszop.pl.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.