Rękawiczki pomarańczowe


Rękawiczki jednorazowe pomarańczowe

Rękawice jednorazowe pomarańczowe wyróżniają się intensywnym, kryjącym kolorem. Dlaczego wybór kolorowych rękawic jest tak istotny? Ponieważ kupując rękawiczki jednorazowe w wyróżniających się kolorach można łatwo posortować je według rozmiarów i innych właściwości. Jest to istotne szczególnie tam, gdzie pracuje wiele osób o różnych potrzebach, w tym w zakresie tęgości rękawiczek, na przykład w gabinetach zabiegowych, w laboratoriach, w salonach kosmetycznych itp. Dlatego rękawiczki jednorazowe pomarańczowe, a także inne kolorowe rękawice dostępne w naszej ofercie (czarne, zielone, różowe, niebieskie i inne), to często najlepszy wybór.  

Rękawice nitrylowe pomarańczowe

Zaproponowane przez nas rękawice nitrylowe pomarańczowe to jedna z najlepszych propozycji. Oprócz wyróżniającego je koloru, cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na większość substancji chemicznych. Ich zaletą jest też fakt, że są pozbawione protein lateksu, przez co nie uczulają i są bezpieczne dla alergików wrażliwych na lateks. Wersja bezpudrowa jest też odpowiednia dla tych, którzy mają skłonność do suchej skóry. Rękawice nitrylowe pomarańczowe gwarantują wygodę użytkowania i doskonałe dopasowanie do dłoni. Nie zaburzają czucia, nie utrudniają ruchu dłoni i palców, a do tego są mocne. Łatwo się je zakłada i zdejmuje.

Rękawice nitrylowe pomarańczowe to wyrób medyczny, który spełnia wszelkie normy i standardy krajowe oraz unijne. Tego typu niejałowe rękawiczki jednorazowe są też dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dlatego można z nich korzystać zarówno w gabinetach lekarskich, gabinetach zabiegowych, w lecznicach weterynaryjnych, w klinikach stomatologicznych, w salonach kosmetycznych, w zakładach fryzjerskich, w salonach tatuażu, jak i w branży spożywczej, w tym w firmach cateringowych, w restauracjach, w sklepach spożywczych i w przetwórstwie. Ze względu na dużą wytrzymałość rękawice nitrylowe pomarańczowe są też polecane jako wyrób ochrony stosowany w przemyśle, w warsztatach, przy wykonywaniu drobnych prac montażowych lub ogrodniczych, a także do codziennego użytku domowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zaprezentowanych produktów, a także z pozostałym asortymentem dostępnym na stronie sklepu internetowego czystyszop.pl. Z pewnością znajdą Państwo odpowiednie środki ochrony osobistej, w tym rękawiczki jednorazowe, jak i środki czystości i artykuły BHP. W razie trudności z podjęciem decyzji zakupowej zawsze służymy fachowym doradztwem i profesjonalnym wsparciem.

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.