Mediclean 580 Lime - Odkamieniacz 5L

02056
Medisept

Mediclean 580 Lime - Odkamieniacz 5L

02056
Medisept
  • Obecnie brak na stanie
  • MEDISEPT Mediclean 580 Lime - Odkamieniacz do czajników, zmywarek, bojlerów 5L
MEDISEPT Mediclean 580 Lime - Odkamieniacz do czajników, zmywarek, bojlerów 5L
Obecnie brak na stanie
69,00 zł
netto 56.1 zł (VAT 23%)

EAN (GTIN)
5907626633474
Kod producenta
SSE-GOT-MC580-5L
Producent
Medisept
Pojemność
5L
EAN13
5907626633474

Koncentrat do odkamieniania i czyszczenia zmywarek gastronomicznych czajników bojlerów bemarów Mediclean 580 Lime 5L MEDISEPT

Czy Twoje urządzenia potrzebują rewolucyjnej mocy czyszczenia? Odkamieniacz Mediclean 580 Lime 5 litrów to rozwiązanie, które okaże się Twoim nieocenionym sojusznikiem w walce z kamieniem, rdzą oraz osadami mineralnymi, które powstają w trakcie eksploatacji różnych urządzeń. Zapomnij o trudnych i nużących pracach czyszczenia - teraz masz w ręku narzędzie, które ułatwi Ci życie!

✅ Skuteczne odkamienianie i bezpieczne działanie

Dzięki temu odkamieniaczowi osady mineralne nie stanowią już problemu! Zalecany do odkamieniania obiegów zamkniętych, skutecznie usuwa kamień, rdzę oraz osady powstałe w trakcie eksploatacji urządzeń, pozostawiając je w idealnym stanie. Co więcej, nie musisz obawiać się o szkody na powierzchniach - Mediclean 580 Lime nie niszczy stali nierdzewnej, glazury ani szkła.

✅ Ekonomia i wydajność

Zaawansowany skład odkamieniacza pozwala na wyjątkową oszczędność. Już 100 ml tego koncentratu na 1 litr wody daje Ci efektywne roztwory robocze. A dzięki temu, że 1 litr koncentratu wystarcza na aż 10 litrów roztworu roboczego, wydajność odkamieniacza Mediclean 580 Lime robi wrażenie!

✅ Proste i skuteczne rozwiązanie

Aby uzyskać doskonałe wyniki, stosowanie odkamieniacza Mediclean 580 Lime jest bardzo proste. W zmywarkach wyłącz dozowanie środka myjącego, a następnie wlej ok. 100 ml koncentratu na 1 litr wody do zbiornika. Uruchom urządzenie na 10-15 minut, a potem usunij roztwór roboczy i dokładnie spłucz zmywarkę wodą. Zdemontowane i silnie zabrudzone części zmywarki zanurz w 10% roztworze roboczym. Aby usunąć uporczywe osady i rdzę na powierzchniach ceramicznych i posadzkach odporne na działanie kwasów, nanieś niewielką ilość koncentratu i odczekaj kilka minut przed spłukaniem wodą.

✅Profesjonalny i zaawansowany

Mediclean 580 Lime to produkt profesjonalny, zalecany do użytku w gastronomii i zakładach przemysłowych. Bezzapachowy i niskopieniący, dostarcza doskonałych rezultatów. Nie stosuj go na powierzchniach emaliowanych, aluminiowych, metali kolorowych i tworzyw sztucznych. Tylko profesjonalny odkamieniacz daje tak rewelacyjne efekty!

Odkamieniacz Mediclean 580 Lime to Twoje niezawodne narzędzie w codziennej walce z kamieniem i osadami. Jego wydajność i skuteczność sprawią, że sprzęt będzie działał bez zarzutu, a Ty zyskasz czas na inne ważne zadania. Wybierz profesjonalne rozwiązanie, które zagwarantuje doskonałe efekty - wybierz odkamieniacz Mediclean 580 Lime!

Zalecany do odkamieniania obiegów zamkniętych m.in. wanien z hydromasażem.

Usuwa kamień kotłowy, rdzę, osady mineralne powstałe w trakcie eksploatacji urządzeń.

Nie niszczy stali nierdzewnej, glazury, szkła.

Zalecane stężenie 100 ml na 1L wody.

1L koncentratu = do 10L roztworu roboczego.

Skład: Kwas fosforowy (V), Kwas azotowy (V).