Pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Mediclean 530 Grill 500ml MEDISEPT

02054
Medisept

Pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Mediclean 530 Grill 500ml MEDISEPT

02054
Medisept
  • Obecnie brak na stanie
  • Pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Mediclean 530 Grill 500ml MEDISEPT
Pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Mediclean 530 Grill 500ml MEDISEPT
Obecnie brak na stanie
11,99 zł
netto 9.75 zł (VAT 23%)

EAN (GTIN)
5907626633184
Kod producenta
SSE-GOT-MC530-5L
Producent
Medisept
Pojemność
1L
EAN13
5907626633184

Pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Mediclean 530 Grill MEDISEPT

Twoja kuchnia jest sercem domu, a grillowanie to ulubiona letnia aktywność. Jednak po zabawie na świeżym powietrzu, Twoje grille i piekarnik mogą być pokryte uporczywymi i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Na szczęście, mamy dla Ciebie rozwiązanie - pianka do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Mediclean 530 Grill.

Pianka na grilla i nie tylko

Mediclean 530 Grill to wielofunkcyjna pianka, która poradzi sobie z każdym tłustym i przypalonym problemem. To nie tylko pianka do czyszczenia grilla, ale także doskonały preparat do mycia piekarnika i innych trudnych powierzchni kuchennych. Wystarczy nanieść piankę na przypaloną powierzchnię, poczekać chwilę, a następnie łatwo usunąć zabrudzenia.

 Skuteczność i wygoda

Dzięki swojej wyjątkowej formule, pianka Mediclean 530 Grill szybko penetruje i rozpuszcza tłuszcz, pozostawiając powierzchnie lśniące i czyste. W zaledwie kilka chwil odzyskasz świeżość Twojego grilla, piekarnika i innych powierzchni kuchennych.

Obejrzyj wideo poniżej, aby poznać zastosowanie oraz zalety tego skutecznego środka do czyszczenia piekarnika:

Płyn do czyszczenia piekarnika i nie tylko

Nasz preparat Mediclean 530 Grill sprawdzi się doskonale nie tylko jako pianka do grilla, ale także jako płyn do mycia piekarnika czy innych powierzchni ulegających przypaleniom pod wpływem wysokich temperatur. Zapewnia skuteczne czyszczenie i odtłuszczanie, co pozwoli Ci przygotowywać smaczne potrawy w świeżym i czystym piekarniku.

Wygodne opakowanie 

Opakowanie pianki jest nie tylko praktyczne, ale także ekonomiczne. Butelka o pojemności 500 ml zapewni Ci wielokrotne użycie, więc jedno opakowanie starczy na długo. Trigger z uchwytem pozwoli Ci na precyzyjne użycie środka. 

Środek do czyszczenia piekarnika i więcej

Mediclean 530 Grill  to więcej niż tylko pianka do grilla. To wszechstronny środek do czyszczenia piekarnika i innych powierzchni, które wymagają skutecznego i szybkiego odtłuszczenia. Pozwól, aby nasza pianka odświeżyła Twoją kuchnię i sprawiła, że grillowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Odzyskaj czystość z Mediclean 530 Grill

Daj swoim grillom i piekarnikowi drugie życie dzięki Mediclean 530 Grill. To niezawodna pianka do czyszczenia i odtłuszczania, która odświeży Twoją kuchnię i pozostawi ją błyszcząco czystą. Wypróbuj nasz produkt już dziś i przekonaj się, jak łatwo możesz odzyskać czystość w Twoim domu!

✅ Zalecana do czyszczenia grilli, piekarników, rożen, rusztów, kuchni gazowych i elektrycznych, kominków, komór wędzarniczych.

Sposób użycia: Załóż rękawice jednorazowe, które zabezpieczą Twoje ręce. Możesz je kupić u nas tutaj. Do czyszczenia przyda Ci się także ręcznik kuchenny lub czyściwo, które również kupisz tutaj, będzie Ci łatwiej wyczyścić powierzchnie ręcznikiem niż ścierką, która będzie już tylko do wyrzucenia. Nanieś środek na całą powierzchnie którą chcesz wyczyścić, poczekaj 5-10 min zanim środek zacznie działać, użyj druciaka lub gąbki z chropowatą powierzchnią do doczyszczenia. Do osiągnięcia lepszego efektu oraz przyspieszenia procesu czyszczenia zaleca się podgrzanie powierzchni do temperatury ok. 50˚C.  Nie stosować na aluminium. Ciesz się swoim piekarnikiem lub grillem jakby znów był nowy.

Skład: Wodorotlenek potasu, D-Glukopiranoza, oligomery, glikozydy decylowo oktylowe, <5% polikarboksylany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne