Medisept - to lider w dziedzinie produkcji środków do dezynfekcji i higieny. Jako oficjalny dystrybutor nasza firma dostarcza szeroki asortyment produktów, które odpowiadają na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych.

 

 

Nasz zestaw produktów Medisept obejmuje:

 • Dezynfekcję narzędzi - wśród nich są specjalistyczne preparaty do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, medycznych i innych, które zapewniają bezpieczeństwo i higienę w różnych branżach.
 • Dezynfekcję rąk - czyli płyny i żele do dezynfekcji rąk są skuteczne w usuwaniu bakterii i wirusów, jednocześnie nawilżając skórę. Gwarantują czystość i bezpieczeństwo w każdym miejscu. Produkty, które można znaleźć w naszym sklepie mają różne pojemności, od tych kieszonkowych 250ml do dużych kanistrów o pojemności 5l. Produkty najczęściej wybierane przez konsumentów to Velodes Soft oraz Velodes Silk
 • Dezynfekcję powierzchni Preparaty do dezynfekcji powierzchni zapewniają skuteczną ochronę przed drobnoustrojami na różnych powierzchniach. Największym uznaniem klientów cieszy się Velox Spray Neutral, który nie pozostawia zapachu po użyciu, jednocześnie skutecznie dezynfekując powierzchnie. Dla klientów lubiących zapach zielonej herbaty po użyciu mamy wersję Velox Tea Tonic.
 • Preparaty medisept to wyjątkowe produkty, które zdobyły zaufanie wśród tysięcy fryzjerów oraz salonów kosmetycznych, takie jak Viruton Forte, Alodes N czy Velodes Silk, to flagowe rozwiązania w dziedzinie dezynfekcji, które zdobyły zaufanie klientów dzięki swojej skuteczności i jakości.
 • Płyny dezynfekcyjne dostępne w różnych pojemnościach, płyny dezynfekcyjne są idealne zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego dla kosmetyczek, fryzjerów, barberów czy groomerów.
 • Chusteczki Medisept Praktyczne chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni, które są wygodne w użyciu i doskonale sprawdzają się w podróży czy w pracy.
 • Oxy dezynfekcja: Innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje skuteczną dezynfekcję bez użycia alkoholu.
 • Środki czystości do mycia podłóg z serii Mediclean 110 to produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a zapach białych kwiatów, owoców egzotycznych lub owoców leśnych pozostaje w pomieszczeniu jeszcze długi czas po użyciu.
  Preparaty do mycia gruntowego to specjalistyczne środki, które znajdą zastosowanie tam gdzie mamy do czynienia z dużą ilością powierzchni oraz wysoką intensywnością użytkowania takich jak obiekty sportowe czy hale produkcyjne.
 • Produkty do powierzchni zmywalnych: Wśród gamy produktów do powierzchni zmywalnych znajdziemy bezkonkurencyjne produkty do fug Mediclean 260 Fugue, środek do stalowych okapów oraz innych produktów ze stali Mediclean 240 Steel, do mebli Mediclean 230 Wood oraz do szyb Mediclean 220 Glass czy uniwersalne produkty do powierzchni Mediclean 210 Surface.


Zaufaj marce Medisept i doświadcz najwyższej jakości produktów do dezynfekcji oraz środków czystości. Nasze produkty są odpowiednie dla szerokiej gamy zastosowań, od branży medycznej i kosmetycznej po domowe użytkowanie. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i higienę, dlatego stawiamy na innowacyjność i skuteczność naszych rozwiązań.

Wypróbuj polską markę Medisept, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i zyskaj pewność, że wybierasz najlepsze produkty do dezynfekcji dla Twoich potrzeb.