BEpro TIXO TAR - Żel Pre-Wash do...
BEpro TIXO TAR - Żel Pre-Wash do...

BEpro TIXO TAR - Żel Pre-Wash do usuwania smoły i kleju 700ml

Gotowy do użycia preparat do usuwania smoły i kleju, doskonale działa też jako pre-wash. TIXO TAR bezpiecznie usuwa zabrudzenia ze smoły, kleju, żywicy drzew iglastych, zapieczonego oleju silnikowego, smaru, świeżej farby drogowej oraz tłustego filmu drogowego. Znakomicie czyści i odtłuszcza elementy karoserii, wnęki, zawiasy, komorę silnika, felgi oraz tworzywa sztuczne. Skutecznie radzi sobie nawet w najcięższych przypadkach. Specjalna formuła  TIXO TAR wykorzystuje zjawisko tiksotropii. Żel po wstrząśnięciu opakowania przechodzi w postać płynu. Po aplikacji atomizerem na czyszczonej powierzchni produkt zamienia się w żel, dzięki czemu nie spływa, wzmacnia swoje działanie i wydłuża czas możliwej ekspozycji.

00255
Obecnie brak na stanie
36,99 zł
Brutto

 

Przyjemny zapach cytrusów, nie śmierdzi rozpuszczalnikami.

Świeci w ciemności. TIXO TAR w opakowaniu świeci do kilku minut, zależnie od czasu naświetlania produktu światłem słonecznym lub sztucznym. Produkt wstrząśnięty przed naświetleniem, będzie w ciemności świecił dłużej.

Pojemność: 700 ml

Sposób użycia:

  1. Wstrząśnij opakowaniem i nanieś atomizerem z odległości ok. 30 cm jednolitą warstwę TIXO TAR na czyszczoną powierzchnię
  2. Pozostaw produkt od kilku do kilkudziesięciu minut na czyszczonej powierzchni
  3. Spłucz wodą pod wysokim ciśnieniem
  4. W razie potrzeby czynności powtórz
Rodzaj
ŻEL
Model
TIXO TAR
Pojemność
700ml
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.